Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Będzie „Projekt Lady 3". Kiedy premiera?

16.01.2018 09:11

To już oficjalne – TVN wyprodukuje „Projekt Lady 3". Aktualnie trwają castingi do programu.

Będzie „Projekt Lady 3". Kiedy premiera? fot. TVN

Projekt Lady 3. Kiedy premiera?

Scenariusz programu „Projekt Lady" opiera się na brutalnym zderzeniu się ze sobą dwóch zupełnie odmiennych światów. Bohaterki programu to dziewczyny z różnych środowisk, którym nieobce były awantury, zakrapiane imprezy, bójki i problemy z prawem.

Czy zerwanie ze starym życiem i szkodliwymi nawykami jest możliwe? Na pewno nie będzie to łatwe…

Wyłonione z castingu dziewczyny już po raz trzeci będą miały niepowtarzalną okazję na zmianę siebie i swojego życia na lepsze pod okiem Małgorzaty Rozenek i towarzyszących jej reprezentantek świata elit, doktor Ireny Kamińskiej-Radomskiej i Tatiany Mindewicz-Puacz.

Program najprawdopodobniej trafi do ramówki latem 2018 roku. Można przypuszczać, że pierwszy odcinek 3. sezonu „Projektu Lady" zobaczymy jeszcze w czerwcu.

Aby zgłosić się do programu, należy wysłać maila na adres projektlady@tvn.pl.

Zawodniczki 3. sezonu zamieszkają na kilka tygodni w pięknym pałacu w Radziejowicach. Kamery będą obserwować je przez całą dobę. Pobyt w wymagającej szkole dla przyszłych dam na pewno będzie pełen niespodzianek. W wypełnionym po brzegi grafiku zajęć znajdą się lekcje stylu, savoir-vivre’u, autoprezentacji, dress code’u, etykiety biznesowej, rysunku, gotowania czy jazdy konnej.

RadioZET.pl/SI

Oceń