Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Projekt Lady. Poznaliśmy uczestniczki drugiej edycji

13.06.2017 08:32

Za nami pierwszy odcinek drugiego sezonu „Projekt Lady". Poznaliśmy uczestniczki, które pod okiem mentorek i Małgorzaty Rozenek będą zmieniały swoje życie. Czy uda im się przejść metamorfozę?

Projekt Lady. Poznaliśmy uczestniczki drugiej edycji fot. TVN

Już od pierwszej minuty odcinka było wiadomo, że dziewczyny nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Tak wiele mocnych charakterów w jednym miejscu może sugerować tylko jedno – Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz będą miały pełne ręce roboty. Wśród bohaterek programu znalazły się np. nastoletnia raperka Paulina, która chce zerwać ze swoim dawnym wizerunkiem, czy chłopczyca Kaja, która marzy, by odkryć w sobie kobiecość.

W pierwszym odcinku dziewczyny wzięły udział w kursie eleganckiego chodzenia. Poznały także Małgorzatę Rozenek-Majdan, która wręczyła im perły – symboliczny początek ich wielkiej przygody w Radziejowicach. O tym, która z dziewczyn zdobędzie trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Cambridge w Wielkiej Brytanii, dowiemy się dopiero w finale programu, ale już wiadomo, że i po drodze wielkich emocji nie będzie brakować.

Zobacz tutaj cały PROGRAM TV.

RadioZET.pl/SI

Oceń