Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Przed laty grał małego syna Marty Mostowiak z "M jak miłość". Tak wygląda dziś [GALERIA]

08.11.2017 12:50

Fani serialu "M jak miłość" z pewnością pamiętają syna Marty Mostowiak - Łukasza. Przez kilka pierwszych lat produkcji, postać ta była grana przez nastoletniego wówczas Franciszka Przybylskiego. Jak dziś wygląda pierwszy odtwórca roli Łukasza? Zmienił się nie do poznania!

Franciszek Przybylski m jak miłość fot. screen/YouTube

Serial "M jak miłość" emitowany jest w telewizji już 17 lat. Od tamtej pory pojawiło się wielu nowych bohaterów, wielu odeszło z serialu. Zmieniali się i odchodzili także aktorzy. Niektórych zapamiętamy szczególnie, bo pracę w serialu zaczęli jako dzieci i dorastali na oczach wszystkich widzów. Tak było z Franciszkiem Przybylskim - pierwszym odtwórcą roli Łukasza, syna Marty Mostowiak.

Franek Przybylski miał 7 lat, kiedy zaczął grać Łukasza Mostowiaka w "M jak Miłość", a odszedł z serialu jako nastolatek. Podobno powodem odejścia była przerwa na naukę. Po rozstaniu z serialem mogliśmy zobaczyć go m.in. w "Galeriankach", komedii romantycznej "Facet (nie)potrzebny od zaraz" czy musicalu "Wszystko gra". Choć ostatnio nie udziela się w produkcjach telewizyjnych czy kinowych, na pewno nie można powiedzieć, by zerwał z tą branżą. Uczył się w Liceum Społecznym im. Jerzego Grotowskiego w Warszawie, które znane jest z dobrego przygotowania uczniów do pracy w zawodach artystycznych. Potem podjął studia w Warszawskiej Szkole Filmowej. Dziś, jako 24-latek, Franciszek Przybylski gra w teatrze, tworzy swoje filmy, pasjonuje się fotografią. I kompletnie nie przypomina chłopca, którego mogliśmy widzieć w "M jak miłość". Zobacz, jak dziś wygląda!

RadioZET.pl/SA

Oceń