Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Przed laty grał małego syna Marty Mostowiak z "M jak miłość". Tak wygląda dziś [GALERIA]

08.11.2017 12:50

Fani serialu "M jak miłość" z pewnością pamiętają syna Marty Mostowiak - Łukasza. Przez kilka pierwszych lat produkcji, postać ta była grana przez nastoletniego wówczas Franciszka Przybylskiego. Jak dziś wygląda pierwszy odtwórca roli Łukasza? Zmienił się nie do poznania!

Franciszek Przybylski m jak miłość fot. screen/YouTube

Serial "M jak miłość" emitowany jest w telewizji już 17 lat. Od tamtej pory pojawiło się wielu nowych bohaterów, wielu odeszło z serialu. Zmieniali się i odchodzili także aktorzy. Niektórych zapamiętamy szczególnie, bo pracę w serialu zaczęli jako dzieci i dorastali na oczach wszystkich widzów. Tak było z Franciszkiem Przybylskim - pierwszym odtwórcą roli Łukasza, syna Marty Mostowiak.

Franek Przybylski miał 7 lat, kiedy zaczął grać Łukasza Mostowiaka w "M jak Miłość", a odszedł z serialu jako nastolatek. Podobno powodem odejścia była przerwa na naukę. Po rozstaniu z serialem mogliśmy zobaczyć go m.in. w "Galeriankach", komedii romantycznej "Facet (nie)potrzebny od zaraz" czy musicalu "Wszystko gra". Choć ostatnio nie udziela się w produkcjach telewizyjnych czy kinowych, na pewno nie można powiedzieć, by zerwał z tą branżą. Uczył się w Liceum Społecznym im. Jerzego Grotowskiego w Warszawie, które znane jest z dobrego przygotowania uczniów do pracy w zawodach artystycznych. Potem podjął studia w Warszawskiej Szkole Filmowej. Dziś, jako 24-latek, Franciszek Przybylski gra w teatrze, tworzy swoje filmy, pasjonuje się fotografią. I kompletnie nie przypomina chłopca, którego mogliśmy widzieć w "M jak miłość". Zobacz, jak dziś wygląda!

RadioZET.pl/SA

Oceń