Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Przyjaciółki 2. odcinek 10. sezonu. Anka wpadnie w szał

14.09.2017 14:44

Co wydarzy się w 2. odcinku 10. sezonu „Przyjaciółek", który telewizja Polsat wyemituje 14 września o godzinie 21.10? Przygotowaliśmy krótkie streszczenie.

Przyjaciółki 2. odcinek 10. sezonu. Anka wpadnie w szał fot. Polsat/Przyjaciółki

Przyjaciółki 2. odcinek 10. sezonu. Streszczenie 

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer), Inga (Małgorzata Socha) i Zuza (Anita Sokołowska) będą cieszyły się ze szczęścia Patrycji (Joanna Liszowska), która chyba na dobre chce związać się z Wiktorem (Paweł Deląg). Wesołą atmosferę przerwie jednak pojawienie się w mieszkaniu Zuzy niespodziewanego gościa. To Besta (Karolina Nowakowska), która twiedzi, że Zuza zepsuła jej ślub i tym samym zniwelowała szanse na szczęśliwy związek z Jankiem.

Robert (Krzysztof Wieszczek) znajduje w gazecie zdjęcie ukochanej. Jest zły, że Inga wzięła udział w reklamie. Kobieta postanawia rozmówić się z fotografem (Konrad Eleryk). Zuza w pracy spotyka Marka (Radosław Pazura). Mężczyzna zachowuje się, jakby na weselu nie doszło do ostrej wymiany zdań. Patrycja podczas spaceru z Wiktorem (Paweł Deląg) i Mikołajem (Mikołaj Jańczak) spotyka dawną teściową – Elę (Elżbieta Jarosik). Kobieta nic nie wie o tym, że Patrycja układa sobie życie u boku Wiktora. Anka wpada w szał, gdy widzi w swoim domu jego potencjalnych kupców. Czyżby Paweł naprawdę planował wyprawę dookoła świata?

Co jeszcze wydarzy się w odcinku? Drugi odcinek dziesiątej serii „Przyjaciółek" w czwartek – 14 maja, o godzinie 21:10 w Polsacie.

RadioZET.pl/SI

Oceń