Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Przyjaciółki. 11. sezon już niedługo. Co się wydarzy?

01.03.2018 14:00

„Przyjaciółki”. 11. sezon serialu już niedługo. Kiedy premiera? Co się wydarzy? Gdzie oglądać online? Czy będzie dostępny w serwisie Ipla? Zdradzamy wszystkie szczegóły jednego z ulubionych seriali polskiej publiczności.

Przyjaciółki 11. sezon serialu fot. Przyjaciółki

Przyjaciółki. 11 sezon. Premiera

Kiedy premiera 11. sezonu serialu „Przyjaciółki”? Już w czwartek, 1 marca, tradycyjnie w Polsacie. Nowy sezon będzie emitowany przez dwanaście tygodni, w czwartki o godzinie 21:10.

Przyjaciółki 11. sezon. Streszczenie

Wiadomo, że już w 1. odcinku 11. sezonu „Przyjaciółek” nie zabraknie wielkich emocji. W dniu ślubu Patrycji dojdzie do ogromnej awantury, gdyż dziewczyny będą złe, że Patrycja dała się oszukać ukochanemu. Anka, Inga i Zuza nie wezmą udziału w ślubie. Wtedy pojawi się dawna koleżanka z równoległej klasy — Wika (Roma Gąsiorowska). Wika będzie świadkiem kłótni i przy okazji pozna wszystkie sekrety dziewczyn.

Przyjaciółki 11. sezon. Aktorzy

W 11. sezonie „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Mikołaj Krawczyk, Adam Adamonis, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz i Radosław Pazura. W 11. serii do obsady dołączą także: Roma Gąsiorowska, Wojciech Mecwaldowski i Jan Wieczorkowski. Można spodziewać się także powrotu Marii Winiarskiej.

Przyjaciółki 11. sezon. Online w Ipla

Nowe odcinki serialu „Przyjaciółki 11” po emisji w telewizji tradycyjnie będą trafiały do sieci — będzie można oglądać je legalnie online w serwisie Ipla. Nowy, 11. sezon już 1 marca w Telewizji Polsat, o godzinie 21:10.

Przyjaciółki. 11 sezon

Przed Zuzą (Ania Sokołowska) zupełnie nowy etap życia — będzie musiała sprawdzić się w roli mamy. Czy w tej dziedzinie także okaże się perfekcjonistką? Jak ambitna pani dyrektor poradzi sobie w roli matki? Kto okaże się ojcem dziecka Zuzy? Janek (Marek Bukowski) czy Marek (Radosław Pazura)? Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) znów będą przechodzić małżeński kryzys. Do tego odwiedzi ich mama Anki — Halina (Maria Winiarska), która chyba będzie chciała zostać na stałe. Nie wszyscy będą zadowoleni z takiego obrotu spraw.
 
Inga (Małgorzata Socha) zacznie umawiać się na internetowe randki. W pewnym momencie kobieta zaufa komuś za bardzo. Czy uda jej się uratować małżeństwo, które od dawna nie układa się tak, jak powinno?

RadioZET.pl/SI

Oceń