Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Pytanie na śniadanie”. Ida Nowakowska nową prowadzącą programu śniadaniowego

17.05.2019 13:18

Ida Nowakowska dołączyła do prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Gwiazda znana widzom z programu „Dance, dance, dance” poprowadzi program razem z Łukaszem Nowickim.

Ida Nowakowska fot. Jacek Domiński/ Reporter/ East News

Ida Nowakowska dołączyła do „Pytania na śniadanie”

Ida Nowakowska, znana z takich programów jak „You Can Dance”, „Bake off — ale ciacho”, „Bake off Junior” i „Dance, dance, dance”, dołączyła do grona gospodarzy „Pytanie na śniadanie”. Tancerka będzie prowadzić program razem z Łukaszem Nowickim. Wcześniej Nowicki prowadził poranny cykl TVP 2 z Joanną Racewicz lub Marzeną Kawą. Joanna Racewicz wiosną ubiegłego roku rozstała się z Telewizją Polską, niedługo po tym, jak została odsunięta od prowadzenia programu z uwagi na aktywność w mediach społecznościowych.

Ida Nowakowska związana jest z TVP od początku ubiegłego roku

Z kolei Ida Nowakowska związana jest z TVP od początku ubiegłego roku. Przygotowywała wywiady do „Dzień dobry Polsko” w TVP, a wspólnie z Marceliną Zawadzką prowadziła „Bake of Junior” 

i piątą serię „Bake Off — Ale ciacho!”. Wiosną była jurorką w show „Dance, dance, dance”. Ida Nowakowska jest kolejną nową prowadzącą „Pytanie na śniadanie”. Na początku maja do show dołączyli Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Zagłosuj

Oglądasz "Pytanie na śniadanie"?

RadioZET.pl/ SW

Oceń