Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Quentin Tarantino chce u siebie polskiego aktora. O kim myśli?

02.02.2018 11:02

Już od kilku miesięcy wiadomo, że Quentin Tarantino zamierza nakręcić film o zabójstwie Sharon Tate — żony Romana Polańskiego. Polski reżyser będzie głównym bohaterem tej produkcji. Teraz okazuje się, że Tarantino chce, by zagrał go polski aktor.

Quentin Tarantino fot. ons.pl

Choć nadal nie ma zbyt wielu informacji o nadchodzącym filmie Tarantino (bo te trzymane są w wielkiej tajemnicy), to jednak jeden z dziennikarzy serwisu Variety podzielił się w sieci nowymi doniesieniami o tej produkcji.

Jak ustalił Justin Kroll, w filmie o zabójstwie żony Polańskiego spodziewać się możemy gwiazdorskiej obsady. Poza wcześniej pojawiającym się nazwiskiem Leo DiCaprio, teraz nieoficjalnie mówi się również o angażu Toma Cruise'a, Brada Pitta oraz Margot Robbie w roli Sharon Tate. Co ciekawe, o „boskim Leo” wspominano w kontekście głównej roli, jednak — jak twierdzi Kroll — Tarantino widziałby tu raczej polskiego aktora. Nie wiadomo jednak, czy kogoś konkretnego ma na myśli.

Przypomnijmy, że fabuła nowego filmu Tarantino osadzona będzie w Los Angeles, latem 1969 roku, kiedy to doszło do brutalnego zabicia Tate. Głównym bohaterem dzieła będzie telewizyjny aktor pragnący zrobić karierę w branży filmowej.

Premiera filmu została zaplanowana na 9 sierpnia 2019 roku, czyli dokładnie w 50. rocznicę morderstwa.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi