Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rafał Cieszyński opublikował zdjęcie Alżbiety Lenskiej

23.05.2018 13:28

Rafał Cieszyński opublikował na Instagramie zdjęcie żony Alżbiety Lenskiej, która niedawno przeszła operację mózgu. Wspomina ją w dniu ślubu.

Rafał Cieszyński Alżbieta Lenska fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Kilka dni temu Rafał Cieszyński opublikował na instagramowym profilu swojej żony wpis z informacją o tym, że Lenska przeszła właśnie operację mózgu. Poprosił w nim o modlitwę za żonę, przy czym nie zdradził żadnych informacji na temat stanu zdrowia Lenskiej. Teraz, tym razem już na swoim profilu zamieścił zdjęcie Alżbiety z dnia ich ślubu.

Aktor nie komentuje w żaden sposób obecnej sytuacji, jedynie kilkunastoma serduszkami wyraża swoją miłość do żony.

Nie wiadomo, jakie problemy zdrowotne ma Alżbieta Lenska (oprócz tego, że przeszła operację mózgu), jednak wszyscy jej fani oraz wielbiciele Cieszyńskiego stale przesyłają im serdeczne życzenia i wyrazy wsparcia.

Zobacz też: Kim jest Alżbieta Lenska?

- Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia. Jesteście cudowną rodziną. - Panie Rafale jestem bardzo poruszona Pana wpisem. Wierzę że będzie dobrze. Życzę dużo siły na ten trudny czas a dla żony dużo zdrowia. - Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Jesteście wzorem miłości i rodziny i mega dobrymi ludźmi. Bedzie dobrze, musi być - piszą internauci.

Przyłączamy się do tych życzeń.

RadioZET.pl/SA

Oceń