Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rafał Mroczek komentuje plotki o odejściu z "M jak miłość”

02.03.2018 11:20

Odejście Rafała Mroczka z „M jak miłość” byłoby dla fanów serialu prawdziwym szokiem. Aktor związany jest z produkcją od samego początku, a grany przez niego bohater jest jedną z najważniejszych postaci „Emki”. Serialowy Paweł Zduński wyjaśnił wreszcie, czy rzeczywiście odejdzie z serialu.

Rafał Mroczek Paweł Zduński fot. Instagram

„Bzdurne plotki” — tak krótko Rafał Mroczek skomentował pogłoski o swoim odejściu z „M jak miłość”. Aktor zapytany został o to przez jedną ze swoich fanek, która na wieść o tym, że Paweł Zduński może zniknąć z serialu, nie mogła tego przeboleć. „Panie Rafale bardzo dzisiaj posmutniałam czytając wiadomość o rzekomym odejściu z M jak miłość....proszę mnie uspokoić i napisać że to bzdurne plotki” — pytała. I na szczęście okazało się to prawdą. Rafał Mroczek nigdzie się nie wybiera i nie ma zamiaru rezygnować z gry w ulubionym serialu milionów Polaków.

Pogłoski o możliwym odejściu aktora regularnie pojawiają się w sieci, jednak tym razem fabuła serialu mogła być tego potwierdzeniem. Przypomnijmy, że w niedawnym odcinku Paweł Zduński zdecydował, że musi wyjechać z Polski, co stwarza dobre okoliczności do wycofania postaci — przynajmniej na jakiś czas. Sam Mroczek zdradził niedawno, że o odejściu z serialu myślał wielokrotnie, choć jednocześnie przyznawał też, że miło grać w tak popularnej produkcji.

Rafał Mroczek: nie jeden raz myślałem o odejściu z "M jak miłość"

Na szczęście fani aktora i wielbiciele serialu mogą odetchnąć z ulgą, skoro Mroczek zaprzeczył pojawiającym się pogłoskom.

„To dobrze, bo też wczoraj to usłyszałam... nie wierzyłam co prawda, ale pojawiła się nutka niepokoju” — dodaje z ulgą jedna z komentujących.

RadioZET.pl/SA

Oceń