Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Reality show o polskich WAGs. Anna Lewandowska się skusi?

05.10.2017 16:43

Czy powstanie reality show o polskich WAGs? Jeden z serwisów plotkarskich informuje, że tak, a jedną z celebrytek, która już dostała zaproszenie do udziału, jest Marina Łuczenko.

reality show polskiem wags fot. Instagram

Serwis Pudelek, powołując się na nieznane źródło, informuje, że powstać ma reality show o polskich WAGs - czyli o żonach i dziewczynach znanych polskich piłkarzy. Zgodnie z informacjami, program ukazywałby, jak wygląda życie tych kobiet. W kolejnych odcinkach obserwowalibyśmy jak im się żyje, na co wydają pieniądze, jak spędzają czas i oczywiście jak dzielą go ze swoim partnerem czy mężem. "Autorom formatu zależy na mocny nazwiskach, propozycję dostała m.in. Marina Szczęsna" serwis cytuje swoje tajemnicze źródło.

Czy rzeczywiście taki program powstanie? Tego typu formaty cieszą się dużym zainteresowaniem. Wspomnieć wystarczy hity, takie jak "Żony Hollywood" - czyli show o życiu Polek mieszkających w Hollywood u boku swoich bogatych mężów. Z pewnością to, jak żyją polskie WAGs byłoby dla widzów tematem interesującym. Które z nich zdecydowałyby się na występ w takim programie? Anna Lewandowska, Sara Boruc, Klaudia Adamczyk (dziewczyna Bartka Kapustki), a może Dominika Grosicka?

RadioZET.pl/Pudelek/SA

Oceń