Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rihanna jest w ciąży? Te zdjęcia wywołały u fanów prawdziwy szok

29.05.2017 12:33

Rihanna jest w ciąży? Piosenkarka przytyła kilkanaście kilogramów. Najnowsze zdjęcia artystki zaskoczyły fanów i wywołały falę plotek o tym, że piosenkarka spodziewa się dziecka.

Rihanna w ciąży fot. ons.pl

Ciąża Rihanny to temat, który od kilku dni nie schodzi z ust jej fanów. Od pewnego czasu Riri zaczęła nieco przybierać na wadze. Teraz jeden z amerykańskich serwisów zdradził, że piosenkarka przytyła aż 12 kilogramów. Nic dziwnego, że pojawiły się pogłoski, że jest w ciąży. Wodą na młyn plotek stało się zdjęcie, które 28 maja pojawiło się w sieci. Widać na nim, że Barbadoska przytyła znacznie bardziej, a jej sylwetka wyraźnie się zmieniła. Co ciekawe, na jednym ze zdjęć Rihanna dotyka swojego brzucha, co dla niektórych jest wyraźnym sygnałem.

Jedni fani uważają, że to tylko kwestia braku diety, inni, żartują, że Rihanna przytyła, by Drake dał jej spokój (podobno lubi tylko szczupłe kobiety). Wielu jednak uważa, że to ciąża. "Jesteście pewni, że chodzi o jedzenie? Myślicie o tym, co ja?" - pyta jeden z komentujących. "Jest w ciąży, bo dotyka swojego brzucha tak, jakby była" - przyznaje ktoś inny. Czy rzeczywiście gwiazda będzie miała dziecko i kto byłby jego ojcem? Podobno to nie może być ani Chris Brown, ani Drake.

RadioZET.pl/hollywoodlife/SA

Oceń
Tagi