Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Janowski nie będzie prowadził już „Jaka to melodia?"?

12.06.2017 12:03

Robert Janowski rozstał się z programem „Jaka to melodia?". W mediach pojawiły się takie plotki! Dziennikarz i muzyk nie zgodził się na stawiane przez Telewizję Polską nowe warunki współpracy i zmienioną formułę teleturnieju.

Janowski nie będzie prowadził już „Jaka to melodia?"? fot. ons.pl

Jak donosi magazyn „Flesz", Janowski nie będzie już gospodarzem kultowego muzycznego show w Jedynce. Dlaczego? Według informacji kolorowego magazynu, Telewizja Polska odkupiła licencję, na której produkowany był teleturniej, od właściciela amerykańskiego formatu „Name That Tune" i jak się okazało, zamierza wprowadzić do formatu nowości, których gospodarz nie jest w stanie zaakceptować.

Janowski musiałby bowiem zostać pracownikiem Telewizji Polskiej (do tej pory był zatrudniony przez firmę Media Corporation, producenta programu) i promować swoim nazwiskiem inne projekty Telewizji Polskiej.

– Robert został zaproszony na rozmowy do telewizji. Usłyszał, że program będzie kontynuowany w zmienionej formule. Podobno pojawił się np. pomysł, żeby do repertuaru, obok rozrywkowych przebojów, wprowadzić także piosenki patriotyczne. Robert jest przekonany, że fani nie zaakceptowaliby programu w nowej formule. Po długim namyśle doszedł do wniosku, że musi odejść. To była niełatwa decyzja, bo przecież w tym roku miał świętować 20-lecie „Jaka to melodia?" – zdradził informator „Flesza".

RadioZET.pl/SI

Oceń