Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Robert Janowski wraca do telewizji. Będzie konkurencją dla „Jaka to melodia”?

21.01.2019 11:58

Pojawiły się radosna informacja dla wszystkich fanów Roberta Janowskiego. Były prowadzący „Jak to melodia” ma wrócić do telewizji z nowym programem. Czy szykuje się konkurencja dla popularnego teleturnieju?

Robert Janowski wraca do telewizji. Będzie konkurencją dla „Jaka to melodia”? fot. Dominik Gajda/REPORTER

Jaka to melodia” to jeden z najpopularniejszych telewizyjnych teleturniejów. Emitowany od września 1994 roku zyskał ogromną popularność widzów oraz zdobył wiele nagród, w tym Telekamery dla najlepszego teleturnieju, programu rozrywkowego, a także Złotą Telekamerę. W zeszłym roku głośno było o zmianach, jakie zostały zaplanowane w znanym i lubianym formacie. Chodziło między innymi o zmianę scenografii, ekipy realizacyjnej i drobne korekty w rozgrywce. Największym szokiem dla fanów było jednak odejście po 21 latach prowadzącego Roberta Janowskiego. Wokalista nie zgadzał się z proponowanymi zmianami i zdecydował się na rezygnację. Zastąpił go Norbi, co nie spodobało się wielu widzom. Wielbiciele Janowskiego nie wyobrażali sobie „Jaka to melodia” bez niego i mieli nadzieję, że nie rozstanie się z telewizją. Mamy dla nich dobrą wiadomość.

ZOBACZ: Robert Janowski szczerze o rozstaniu z "Jaka to melodia"

EN_01269448_4793 fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Robert Janowski wraca do telewizji

Jak podają Wirtualne Media, trwają ostateczne rozmowy dotyczące nowego formatu, w którym ma wziąć udział Robert. Portal powołuje się na rozmowę z żoną, a zarazem menadżerką Janowskiego, Moniką Janowską.

– Konkretnego terminu jeszcze nie ma, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Dokładny termin zależy od wszystkich zainteresowanych m.in. od producenta show, ale też od stacji telewizyjnej. Jeśli uda się na dniach spiąć wszystko – wystartujemy wiosną. Najpóźniej jednak w jesiennej ramówce – informuje żona piosenkarza.

Nie wiadomo jeszcze, na antenie której ze stacji będziemy mogli oglądać Janowskiego. Szczegóły programu również nie są znane, ale żona artysty zapewniła, że nie zabraknie w nim występów męża.

– Muzyki, również w jego wykonaniu, i wzruszeń nie zabraknie na pewno. Śpiewał, śpiewa i na pewno będzie śpiewać.

Czyżby Norbi i producenci „Jaka to melodia” mieli czego się obawiać?

EN_01253928_0095 fot. Ireneusz Sobieszczuk/TVP/East News

RadioZET.pl/MF

Oceń