Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Robert Pattinson zagra tytułową rolę w filmie „The Batman”. Wiemy, kiedy premiera

17.05.2019 12:03

Robert Pattinson zagra nowego Batmana. 33-letni aktor jest najbardziej znany z roli w „Zmierzchu”. Film w reżyserii Matta Reveesa trafi do kin w czerwcu 2021 roku.

Robert Pattinson fot. Invision/ East News

Robert Pattinson nowym Batmanem

Robert Pattinson zostanie nowym Batmanem. Jak donosi serwis Variety, do kreacji Batmana pod uwagę brany jest również Nicholas Hoult. Jednak większość branżowych serwisów pisze, że to Pattinson jest murowanym kandydatem do głównej roli w filmie „The Batman”. Premiera filmu planowana jest na 25 czerwca 2021 roku, a zdjęcia mają ruszyć jeszcze latem tego roku. Mówi się też, że podpisanie umowy między Pattinsonem a twórcami obrazu Warner Bross i DC Comics jest kwestią czasu.

„The Batman”: Detektywistyczna strona Mrocznego Rycerza

Najnowsza odsłona „Batmana” skupi się bardziej na detektywistycznej stronie działań Mrocznego Rycerza. Jak zapowiadają twórcy, filmowi ma być bliżej do kryminału noir. „The Batman” trafi do kin 25 czerwca 2021 roku.

33-Robert Pattinson rozgłos zdobył dzięki wampirowi Edwardowi w filmowej sadze „Zmierzchu”. Aktor nie chce jednak zostać zaszufladkowany, dlatego chętnie eksperymentuje z filmowymi kreacjami. Reżyserom podoba się jego wszechstronność i otwarcie na wiele różnych ról. Do tego Pattinson jest bardzo utalentowany. Być może dzięki niemu recenzje „Batmana”, które do tej pory były słabe, będą lepsze.

Zagłosuj

Oglądłeś/ łaś "Zmierzch"?

RadioZEt.pl/ Glamour.pl/ SW

Oceń