Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"Rolnik szuka żony". Będzie kolejny ślub. Która para stanie na ślubnym kobiercu?

10.05.2019 10:20

W "Rolnik szuka żony" szykuje się huczny ślub. o Tym, że kolejna para pobierze się, poinformował inny uczestnik hitowego show. O kim mowa?

"Rolnik szuka żony". Będzie kolejny ślub. Która para stanie na ślubnym kobiercu? fot. Instagram.com/ Rolnik szuka zony TVP

Kolejny ślub w "Rolnik szuka żony". Kasia i Piotr pobierają się

W "Rolnik szuka żony" będzie kolejny ślub. O tym, że przed kamerami można znaleźć miłość przekonali się już Grzegorz i Ania Bardowscy czy Małgosia i Paweł Borysewiczowie. Obie pary są szczęśliwymi małżeństwami. Mało tego, doczekali się również dzieci. Teraz przyszedł czas na inną parę. Kasia i Piotr poznali się na planie 4. edycji show, gdzie od razu zwrócili na siebie uwagę. Miłość rozkwitła, a jej owocem jest synek Aleks, który przyszedł na świat w ubiegłym roku. Teraz szczęśliwi rodzice postanowili zalegalizować swój związek.

Łukasz z 5. edycji "Rolnika" pokazał zaproszenie na ślub

O tym, że Kasia i Piotr biorą ślub, poinformował inny uczestnik  "Rolnik szuka żony" - Łukasz, który brał udział w 5. edycji show. Na Instagramie Łukasz zamieścił zaproszenie na ślub. "Będzie wesele Kasi i Piotra z RSZ 4". Internauci w komentarzach życzyli dobrej zabawy Łukaszowi i sugerowali, aby ten już szukał partnerki na wesele. 

W 5. edycji "Rolnik szuka żony" Łukasz wybrał Agatę. Uczestnik programu  oświadczył się jej, a ona powiedziała "tak". Do ślubu jednak nie doszło, bo para rozstała się. Z ich kont społecznościowych zniknęły niedawno wszystkie wspólne zdjęcia. 

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń