Słuchaj
Tomek Michniewicz
Joanna Zientarska, Michał Adamiuk
Szymon Majewski
Krzysztof Sendecki, Marcin Powideł
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rolnik szuka żony 6: świąteczny odcinek programu. Co się wydarzy?

03.12.2019 16:19

Za nami finałowy odcinek 6. edycji "Rolnik szuka żony", jednak nie koniec emocji związanych z bohaterami programu. Z okazji świąt Bożego Narodzenia TVP wyemituje specjalny świąteczny odcinek. Kogo w nim zobaczymy?

Rolnik szuka żony 6: świąteczny odcinek programu. Co się wydarzy? fot. Wojtek Kurczewski/TVP/East News

6. edycja "Rolnik szuka żony" była wyjątkowo emocjonująca. Widzowie nie mogli narzekać na nudę, nie zabrakło także kontrowersji. Mowa tu między innymi o apelu o usunięcie Marleny i Seweryna, którzy podpadli wielu widzom. Za nami finałowy odcinek 6. sezonu, w którym dowiedzieliśmy się między innymi o rozstaniu Sławomira i Marty. Na szczęście to nie koniec emocji związanych z "Rolnikiem". Jak co roku produkcja przygotowała specjalny, świąteczny odcinek.

Rolnik szuka żony 6: kiedy zobaczymy świąteczny odcinek programu?

Jak informuje "Super Express", świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" obejrzymy w Boże Narodzenie. Na ekranie pojawić mają się między innymi Seweryn Nowak, Kuba Napierała, Paweł i Małgorzata Borysewiczowie oraz Mikołaj i Marta Korolowie. Uczestnicy opowiedzą o tym, jak spędzają święta. 

Świąteczny stół zawsze jest u nas suto zastawiony. Wigilia jest oczywiście postna, ale święta robimy na bogato. Sam wędzę wędliny, pieczemy też dużo mięsa. No i oczywiście na stole nie może zabraknąć wina, które sam produkuję - opowie Mikołaj. 

- Święta będą jak zwykle wspaniałe. Jeden dzień spędzimy u mojej siostry, to już taka tradycja - zdradził Seweryn.

Mam już prezent dla Ani, bo wiem, czego chce. Któregoś razu podczas rozmowy powiedziała o swoim marzeniu, dobrze to zapamiętałem. Mam więc nadzieję, że będzie zadowolona - zdradził Kuba Napierała. 

Wyjątkowy odcinek z pewnością przyciągnie przed ekrany fanów "Rolnik szuka żony".

RadioZET.pl/se.pl/MF

Oceń