Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rolnik szuka żony. Znamy już wszystkich uczestników programu TVP. Kim są?

21.08.2019 10:18

„Rolnik szuka żony” tuż-tuż. 6. edycję kultowego programu TVP zobaczymy już jesienią. Poznaliśmy już wszystkich uczestników programu. Kim są Adrian, Seweryn, Jakub, Sławomir i Waldemar?  Oto uczestnicy nowej edycji „Rolnik szuka żony”.

Marta Manowska fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

„Rolnik szuka żony” zobaczymy już jesienią na antenie TVP1. Pierwszy odcinek widzowie zobaczą 8 września. Poznaliśmy już oficjalnie pięciu kandydatów, którzy wystąpią w kultowym programie. Oto bohaterowie 6. edycji „Rolnik szuka żony”.

Rolnik szuka żony 2019: Uczestnicy

Adrian, 28 lat

Adrian ma 28 lat i pochodzi z Małopolski. Z wykształcenia jest geodetą, ale pracuje jako rolnik oraz kwiaciarz. Pasjonuje się fotografią i lubi też jeździć na nartach. Adrian jest ogromnym romantykiem i marzy o ślubie i dzieciach. Szuka kobiety do tańca i do różańca, takiej, która potrafi mówić, co jej nie odpowiada i wybić mu czasem z głowy głupi pomysł. Jednocześnie nie może być ona zbyt zazdrosna czy zaborcza. 

Jakub, 42 lata

Jakub to 42-latek, który prowadzi 250-hektarowe gospodarstwo. To człowiek otwarty, opanowany i wesoły. Chciałby znaleźć kobietę, która będzie też jego najlepszą przyjaciółką. Lubi podróżować. Nie stroni również od dobrej zabawy. Jakub niedawno odkrył w sobie pasję do samolotów i wszędzie, gdzie może, podróżuje więc samolotem. Zamiłowanie do poznawania nowych miejsc dzieli ze swoim bratem, który mieszka i pracuje w Australii jako organizator wycieczek do Papui-Nowej Gwinei. Pomimo kilku poważniejszych związków pan Jakub wciąż nie ustaje w poszukiwaniu prawdziwej miłości.

Sławomir, 34 lata

Sławomir pochodzi z Kujaw. Ma 34 lata i oprócz tego, że jest rolnikiem, pracuje jako strażak. Posiada też uprawnienia pszczelarskie. Lubi wędkować i interesuje się motoryzacją. Nie wyobraża sobie życia poza swoim gospodarstwem. Sławomir ma nadzieję, że udział w programie odmieni jego życie i pomoże mu znaleźć wysoką, spokojną i szczerą kobietę, z własnym zdaniem, ale i zdolnością do kompromisów. Kobietę, której mógłby zaufać i z którą mógłby spełnić resztę życia.

Waldemar, 46 lat

46-letni Waldemar pochodzi z Mazowsza. Posiada własne gospodarstwo, ale również pracuje jako agent ubezpieczeniowy. Jest organistą w kościele. Ma dwójkę dzieci, które są owocem 15-letniego małżeństwa. Przez ostatnie 6 lat był samotny. Teraz znów chciałby znaleźć miłość.

Seweryn, 28 lat

Seweryn z wykształcenia i zawodu jest rolnikiem. Od czasu tragicznej śmierci rodziców pracuje na 70-hektarowym gospodarstwie. Jest zaangażowany społecznie i pomocny. Dużo pomaga pozostałym mieszkańcom wioski. Seweryn szuka poważnego związku. Przez wiele lat grał w piłkę nożną w Sparcie Złotów, jednak w 2012 r. – po śmieci ojca – zakończył karierę. Życiowych perturbacji nie przetrwał również jego 8-letni związek.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Rolnik szuka żony"?

RadioZet.pl/SW

Oceń