Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rolnik szuka żony: Ania Bardowska zdradziła, ile przytyła w ciąży. Zdjęcie zachwyciło fanki

31.10.2019 13:01

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z najbardziej lubianych par, która odnalazła miłość w programie „Rolnik szuka żony”. Ania niedługo zostanie mamą. W sieci opublikowała kolejne zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, zdradziła też, ile przytyła w trakcie ciąży. Fanki nie kryły zachwytu.

Rolnik szuka żony: Ania Bardowska zdradziła, ile przytyła w ciąży. Zdjęcie zachwyciło fanki fot. Instagram:@ania.bardowska

Rolnik szuka żony” okazał się strzałem w dziesiątkę. Randkowy program, którego bohaterami są rolnicy i ich potencjalne wybranki, cieszy się dużą popularnością. Nie wszystkim udało się odnaleźć na planie prawdziwą miłość, są jednak pary, które udziałowi w show zawdzięczają osobiste szczęście. Jedną z nich są Ania i Grzesiek Bardowscy, którzy po programie zaręczyli się, wzięli ślub i oczekują przyjścia na świat drugiego dziecka. Lubiana przez widzów Anna jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie między innymi relacjonuje przebieg ciąży. Jej najnowszy wpis bardzo spodobał się internautom.

Masz chwilę? Rozwiąż quiz o "M jak miłość":

QUIZ: M jak miłość — rozpoznaj bohaterów serialu TVP. Kto jest kim? fot. Youtube screen

 Rolnik szuka żony 6: Marlena oszukuje koleżanki z programu? Seweryn jest wściekły

Rolnik szuka żony: Ania Bardowska pokazała zdjęcie z brzuszkiem. Zdradziła, ile przytyła w ciąży

We wtorek, 30 października Anna Bardowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z wyraźnym już ciążowym brzuszkiem. W obszernym wpisie zdradziła między innymi, ile przytyła w trakcie ciąży.

Kulka. 15 kg na plusie, ale to akurat nie ma żadnego znaczenia. Czekamy i im bliżej do naszego spotkania, tym bardziej się niecierpliwię – oznajmiła.

Ania opisała również zabawną sytuację, która miała miejsce, kiedy wrócili z mężem od lekarza. Powitał ich syn Janek.

Wracamy zadowoleni, Janek wybiega na powitanie i zaczyna krzyczeć „A gdzie Liwia?” Wybiegł na schody i rozglądał się, jakby miała zaraz po nich wejść. Ciekawa jestem ich pierwszego spotkania. Widać starszy brat już nie może doczekać się narodzin siostrzyczki!

Zdjęcie i wpis wzruszyły internautki, które nie szczędziły przyszłej mamie komplementów i życzeń zdrowia. My oczywiście przyłączamy się do nich.

 Elżbieta z „Rolnik szuka żony” wzięła ślub. Tak wygląda jej mąż

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

RadioZET.pl/MF

Oceń