Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"Rolnik szuka żony" sezon 5 odcinek 4. Co wydarzyło się w programie?

23.09.2018 22:32

W niedzielny wieczór w pierwszym programie TVP mogliśmy obejrzeć już czwarty odcinek nowego sezonu "Rolnik szuka żony". Kobiety wybrane przez rolników przyjechały do ich domów. Czy między którąś z par pojawiła się już chemia?

"Rolnik szuka żony" sezon 5 odcinek 4. Co wydarzyło się w programie? fot. .facebook.com/rolnikszukazony/

W czwartym odcinku piątego sezonu "Rolnik szuka żony" uczestnicy weszli na kolejny poziom znajomości. Rolnicy powitali swoje  wybranki w domach, od tej pory przed nimi okres docierania się i bliższego poznawania. Już po etapie randek część z panów miała swoje faworytki, być może jednak czas zweryfikuje ich wybory. Między kim wyraźnie zaiskrzyło?

Co wydarzyło się w nowym odcinku "Rolnik szuka żony"?

Wygląda na to, że Marek wpadł w oko Martynie, romantycznej fizjoterapeutce. Również mężczyzna zwrócił na nią uwagę, wyznał jednak, że po ciężkim rozstaniu jest zamknięty w sobie i potrzeba czasu aby znów mógł poświęcić komuś serce.

Krzysztof nie ukrywa, że ma swoją faworytkę, jednak nie chciał zdradzić jej imienia. Być może jest nią Dżesika, która znudziła się już spotkaniami z "miastowymi" i poszukuje, spokojniejszego partnera na wsi. Wraz z nią do domu przyjechała Katarzyna. Panie póki co nie sprawiały wrażenia zachwyconych wspólnym pokojem.

U Łukasza pojawiły się Paulina oraz Agata. Choć ta druga napisała nawet wiersz opisujący pierwszą randkę, to wydaje się, że to właśnie Paulina wpadła rolnikowi w oko. Z kolei Jan przyznaje, że największą uwagę zwrócił na Małgorzatę. Ona sama również wyznała, że przy rolniku serce bije jej mocniej.

Jak rozwiną się relacje między uczestnikami przekonamy się za tydzień. Program emitowany jest w TVP w każdą niedzielę o godzinie 21.15.

RadioZET.pl/MF

Oceń
Tagi