Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pierwsze oświadczyny w „Sanatorium miłości”

04.03.2019 11:03

Relacje między uczestnikami „Sanatorium miłości” stają się coraz bardziej zażyłe. Marek postanowił wyznać swojej wybrance uczucie. Podczas wspólnej przejażdżki zaproponował Małgorzacie małżeństwo. Czy uczestniczka przyjęła oświadczyny?

Pierwsze oświadczyny w „Sanatorium miłości” fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp

„Sanatorium miłości” okazało się strzałem w dziesiątkę. Randkowy program TVP, w którym miłość próbują odnaleźć dojrzałe osoby przebywające w tytułowej placówce, może pochwalić się wysoką oglądalnością i wzbudza w widzach wiele emocji. Już teraz Telewizja Polska podjęła decyzję o powstaniu drugiego sezonu „Sanatorium miłości.

Wbrew przewidywaniom malkontentów dojrzali uczestnicy nie uczynili show nudnym, a wręcz przeciwnie. Barwne osobowości kuracjuszy dodają ich relacjom kolorytu, a niemal każdy z nich uraczył już widzów ciekawostką ze swojego życia. Również relacje między panami i paniami dość szybko się zacieśniają. Część z nich albo ma swoich faworytów, albo wręcz zapałała uczuciem do swoich wybranek lub wybranków. W niedzielnym odcinku doczekaliśmy się nawet pierwszych poważnych deklaracji.

Małgorzata Sanatorium Miłości fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp

Zaręczyny w „Sanatorium miłości”

W ostatnim odcinku „Sanatorium miłości” uczestnicy mieli dobrać się w pary i wybrać na przejażdżkę kolejką. Widzów z pewnością nie zdziwiła decyzja Marka, aby na randkę zaprosić Małgorzatę. Mężczyzna od pierwszego odcinka nie krył, że bardzo mu się spodobała i zaimponowała mu elegancją. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że uczestnik zdecyduje się na tak poważne wyznanie.

W trakcie przejażdżki Marek zdecydował się wyznać swoje uczucia. Powiedział Małgorzacie, że ją kocha, a po chwili zapytał: „wyjdziesz za mnie?”. Wybranka kuracjusza nie odpowiedziała jednak na to ważne pytanie, uśmiechała się jedynie tajemniczo, nie mówiąc nic. Jej reakcję tłumaczy to, co powiedziała o Marku przed kamerami. Zdaniem Małgorzaty ciężko być pewnym, kiedy mężczyzna żartuje, a kiedy mówi poważnie.

Czy tym razem Marek był poważny i rzeczywiście oświadczył się ukochanej? Jeśli tak, reakcja Małgorzaty mogła być dla niego ciosem.

ZOBACZ: Nie żyje Cezary Mocek, jeden z uczestników "Sanatorium miłości"

RadioZET.pl/MF

Oceń