Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sekrety ojca: odcinek 25. Hasret brutalnie upokorzona przez Cicek

04.04.2017 13:49

"Sekrety ojca" - odcinek 25 w TVP1 już w środę 5. kwietnia o godzinie 14.00. Hasret padnie ofiarą działań Cicek. Przyrodnia siostra ośmieszy ją przed całą szkołą.

Sekrety ojca 25 streszczenie fot. screen

"Sekrety ojca": odcinek 25 - streszczenie kolejnych wydarzeń.

W poprzednich epizodach fabuła serialu zyskała wiele nowych wątków. Cicek postanowiła zemścić się na Hasret za upokorzenia, których doznała w szkole. Zamontowała w pokoju dziewczyny kamerę. Oprócz tego Fadil zaczął działać przeciw siostrze. Suzan nakazała mu pokazać Nilgun zdjęcie, na którym Kemal i jego była żona rzekomo się całują - i to w dniu jego ślubu z Nilgun. Nowe kłopoty czekają też Kemala, który wkrótce będzie musiał stawić czoła nowemu graczowi na rynku tekstyliów. Okazuje się jednak, że nowy konkurent, niejaki Aziz Bayhan obwinia Kemala za śmierć ojca i chce się na nim zemścić. Jak przebiegać będą wydarzenia 25. odcinka "Sekretów ojca"? Streszczenie wydarzeń poniżej.

Sekrety ojca: odcinek 25. STRESZCZENIE

Macide nie jest pozytywnie nastawiona do Nilgun. Obwinia ją o śmierć jej męża. Z powodu nieprzychylności matki Kemala, Suzan i jej dzieci w związku Nilgun i Kemala pojawiają się pierwsze problemy. Także gosposia w domu zdaje się niezbyt lubić Nilgun. O tym, co się dzieje między nią a Kemalem informuje Suzan. Z powodu zdjęcia, które Fadl pokazał siostrze, kobieta staje się coraz bardziej podejrzliwa. Zastanawia się, co naprawdę łączy jej męża i Suzan.

Kemal chce, by Kadir i Mert zaczęli pracę przy wspólnym projekcie. Ece decyduje się pomóc Kadirowi, co budzi złość Merta.

Cicek udaje się upokorzyć Hasret. Kiedy dziewczyna wygłasza w szkole mowę przed dziesiątkami uczniów, zamiast jej materiału rzutnik wyświetla filmik z ukrytej kamery, którą Cicek zainstalowała w jej pokoju.

Sekrety ojca: odcinek 25. ZDJĘCIA

1
2
2
3
3
Oceń
Tagi