Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sekrety ojca: odcinek 26. Kadir i Mert porwani, a Kemal staje przed trudną decyzją

05.04.2017 12:28

"Sekrety ojca" - odcinek 26 w TVP1 już w czwartek 6. kwietnia o godzinie 14.00. Synowie Kemala zostają porwani, a ich ojciec stanie przed trudnym wyborem. Może uratować tylko jednego - Kadira lub Merta. Ale to nie jedyne zwroty akcji, które czekają nas w kolejnym odcinku "Sekretów ojca".

Sekrety ojca 26 streszczenie fot. screen

"Sekrety ojca" - odcinek 26. Co się w nim wydarzy? W poprzednich odcinkach pojawiło się kilka nowych wątków. Z powodu działań Macide, Suzan i jej dzieci Kemal i Nilgun przeżywają problemy małżeńskie. Wmieszany jest w to także brat Nilgun, Fadil. Mężczyzna pokazuje siostrze zdjęcie, na którym rzekomo jej mąż całuje byłą żonę. To sprawia, że kobieta staje się milcząca i podejrzliwa, jednak nie mówi o sprawie Kemalowi. Tymczasem on postanawia zaangażować swoich synów w nowy projekt, w którym mają działać razem. Mert nie jest z tego zadowolony - szczególnie dlatego, bo Ece deklaruje pomoc dla Kadira.

Także Hasret przeżywa problemy, których sprawczynią jest Cicek. Dziewczyna montuje kamerę w jej pokoju i kiedy Hasret wygłasza mowę w szkole, wyświetlony zostaje film nagrany w jej pokoju. Upokorzona Hasret zalewa się łzami.

W międzyczasie na rynku tekstyliów pojawia się nowy, tajemniczy gracz - Aziz. Mężczyzna jest przekonany, że Kemal jest winien śmierci jego ojca. Szuka drogi do zemsty. W 25. odcinku "Sekretów ojca" widzieliśmy zagadkowe ujęcia, kręcone na basenie - ustawianie kamery i cienie tajemniczych osób. W nowym epizodzie serialu okaże się, że były to przygotowania do porwania Kadira i Merta.

Co dalej?

"Sekrety ojca": odcinek 26. STRESZCZENIE

Cicek ląduje na dywaniku u dyrektora szkoły. Jest tam także Hasret, która postanawia kryć młodszą córkę Kemala. Po wyjściu z gabinetu Cicek jednak ją prowokuje, a ta uderza dziewczynę w twarz. Kiedy Hasret wraca do domu, odnajduje ukrytą kamerę.

Wieczorem Kemal i Suzan idą do restauracji, gdzie są umówieni. Zjawia się tam też Nilgun - jest zdziwiona tym, co widzi. Z kolei Suzan jest rozbawiona faktem, że wprawiła Nilgun w zakłopotanie. nilgun wychodzi, a za nią wybiega Kemal. Żona wreszcie pokazuje mu jego zdjęcie z Suzan. ten jednak tylko się śmieje i wyjaśnia, że sytuacja wyglądała zupełnie inaczej.

Podczas wspólnego wyjścia do baru, w którym śpiewa Sedef, Ece i Kadir natykają się na Merta. Mert chce wzbudzić  u Ece zazdrość i całuje Sedef. W odwecie ona całuje Kadira, ale ten zauważa, że to tylko gra, jednak jest zauroczony dziewczyną.

Aziz, wykorzystując Tamera, porywa obu braci. Pisze do nich z telefonu Ece i prosi, by pojawili się w jej aletier. Proponuje Kemalowi, żeby wybrał, którego syna chce uratować, a którego poświęcić. Jeśli nie dokona wyboru, obaj zginą. W międzyczasie Nilgun dostaje płytę z nagraniem, na którym widać Kadira i Merta zakutych w kajdany w basenie. Kobieta jest przerażona, a brat, który przyjechał ją odwiedzić, odnajduje domowy sejf...

Kadir i Maert nie wiedzą, co robić. Mert zaczyna panikować, a Kadir próbuje myśleć, jak wyjść z opresji. Nagle do basenu zaczyna napływać woda.

Co zrobi Kemal?

"Sekrety ojca": odcinek 26. ZDJĘCIA

1
1
1
1
1

Serial "Sekrety ojca" od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut. Pierwszy odcinek w TVP 1 wyemitowany został w czwartek, drugiego marca o godzinie 14.00. Streszczenia poszczególnych odcinków znajdziecie na RadioZET.pl.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi