Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sekrety ojca: odcinek 27. Suzan uknuła z Azizem porwanie?

06.04.2017 12:20

"Sekrety ojca" - docinek 27 w TVP1 już w piątek 7. kwietnia o godzinie 14.00. W poprzednim odcinku doczekaliśmy się kilku zwrotów akcji. Kadir i Mert zostali porwani, a Kemal ruszył im na ratunek. Porywacze postawili mu warunek: musi wybrać jednego z synów, inaczej obydwaj zginą. Czy Suzan ma coś z tym wspólnego?

Sekrety ojca 27 fot. screen

Sekrety ojca: odcinek 27. Streszczenie nowego epizodu. Jak rozwiąże się sprawa porwania Kadira i Merta? Synowie Kemala zostali umieszczeni w basenie, do którego z każdą chwilą napływa woda. Są przykucie łańcuchami i nie mogą się uwolnić. Kemal został poinformowany o tym, że ma wybrać jednego z synów - inaczej zginą obydwaj. Pospiesznie zabiera broń i rusza na pomoc Kadirowi i Mertowi. Ma trzy godziny. Po wyjściu Kemala Suzan kontaktuje się z osobą, zamieszaną w porwanie. Mężczyzna dzwoni do Aziza, który chce się odegrać na Kemalu. Czy Suzan i Aziz się dogadali, by dać Kemalowi nauczkę?

Sekrety ojca: odcinek 27. STRESZCZENIE

Okazuje się, że krótko po porwaniu Kadir i Mert podjeli próbę ucieczki. Kadirowi udało się schować przed porywaczami, jednak Mert wbiegł wprost na jednego z nich. Kiedy porywacze zagrozili mu bronią, był bez szans. Okazało się, że w tej sytuacji Kadir postanowił się ujawnić i stanąć obok Merta. Obydwaj rozmawiają o tym już będąc w basenie, do którego napływa woda. Nie wiedzą, co się stanie. Czy chcą pogodzić się, sądząc, że to ostatnie chwile ich życia?

W tym czasie Kemal dociera do opuszczonego domu, w którym znajduje dwa telefony komórkowe i liścik. Dzwoni do Ece, licząc na pomoc. Jedzie do niej i tam znajduje też mężczyznę odpowiedzialnego za porwanie. Kiedy dzwoni do niego Aziz, wsiada w samochód i jedzie na miejsce, w którym są jego synowie. W tym samym czasie Nilgun i Suzan oglądają na żywo, co dzieje się z ich synami. Ci walczą o życie, łapiąc powietrze...

Sekrety ojca: odcinek 27. ZDJĘCIA

1
1
2
3

Streszczenia odcinków serialu "Sekrety ojca" znajdziecie na RadioZET.pl, a produkcję w TV śledzić możecie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi