Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sekrety ojca: odcinek 29. Hasret obcina włosy, a Cicek jest zakochana

10.04.2017 15:22

"Sekrety ojca" - odcinek 29 w TVP1 już we wtorek 11. kwietnia o godzinie 14.00. Co wydarzy się w tym epizodzie? Czy Nilgun i Suzan przestaną ze sobą rywalizować? Czy obecna żona Kemala przestanie być wobec niego podejrzliwa?

Sekrety ojca 29 fot. screen

Sekrety ojca: odcinek 29 - co się w nim wydarzy? Cicek sie zakocha, Hasret obetnie włosy a Nilgun dostanie propozycję współpracy...

Sekrety ojca: odcinek 29 - STRESZCZENIE

Co wydarzy się w 29. odcinku serialu "Sekrety ojca"? Kemal spotyka się z Azizem. Odwiedza go w więzieniu i próbuje dowiedzieć się, dlaczego porwał jego synów.

Hasret, idąc przez miasto, słyszy ulicznych grajków. Słysząc wyśpiewane swoje imię, postanawia na chwile przystanąć i posłuchać piosenki. Najwyraźniej wpada wokaliście w oko.

Kemal, Mert i Kadir spotykają się z ojcem Ece na zebraniu. Kemal nadal nie wie, że mężczyzna maczał palce w porwaniu jego synów, jednak powoli zaczyna mieć pewne wątpliwości.

Suzan zabiera Hasret do salonu fryzjerskiego, a w szkole Cicek pojawia się nowy uczeń. Wszystkie dziewczyny są nim oczarowane - także córka Kemala. Niestety, chłopak okazuje się niezłym łobuzem. Kiedy razem z Cicek oglądają w sklepie słuchawki, postanawia je ukraść. Ochroniarz widzi to i zaczyna gonić złodziejaszków. Czy Cicek będzie miała problemy przez nowego znajomego?

Nilgün dostaje propozycję współpracy od fabrykanta dywanów. Odwiedza go i ma wrażenie, że propozycja jest ciekawa. Kiedy wychodzi, okazuje się, że w jego zakładzie jest też Macide... Ostatecznie - za namową Kemala - Nilgin odrzuca ofertę i w ten sposób nieświadomie unikaj zasadzki, przygotowanej przez Macide. Matka Kemala coraz bardziej zaczyna knuć.

Sekrety ojca: odcinek 29: ZDJĘCIA

1
2
1
1

Streszczenia odcinków serialu "Sekrety ojca" znajdziecie na RadioZET.pl, a produkcję w TV śledzić możecie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut. Powtórki dostępne są w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi