Sekrety ojca: odcinek 30. Kemal podejrzany o morderstwo

11.04.2017 12:35

"Sekrety ojca" - odcinek 30 w TVP1 już w środę 12. kwietnia o godzinie 14.00. Co wydarzy się w tym epizodzie? Ofiarą spisku Macide ma paść Nilgun. Podczas przyjęcia Aziz ma ja zabić. Sprawy przyjmują jednak zupełnie inny obrót.

Sekrety ojca 30 fot. screen

"Sekrety ojca": odcinek 30 - streszczenie wydarzeń. W poprzednim odcinku pojawiło się kilka ciekawych wątków. Hasret poznała przystojnego ulicznego muzyka - Tarka, który nie jest tylko muzykiem... Z kolei do klasy Cicek przybył nowy chłopiec, który od razu wywołuje zainteresowanie córki Kemala. Z kolei Kemal zagłębia się w konflikt z Macide. Po kłótni matka zaczyna knuć przeciw Nilgun.Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Sekrety ojca"?

"Sekrety ojca" - odcinek 30. STRESZCZENIE

Macide rozwścieczona nieposłuszeństwem syna, wkracza do akcji, jednak sytuacja zdaje się wymykać spod kontroli. Kobieta udaje się do więzienia na spotkanie z Azizem i dogaduje się z nim. Pomoże mu wyjść z więzienia Azizowi, jeśli on zgodzi się wyświadczyć jej przysługę: ma zabić Nilgün podczas przyjęcia. Macide postanawia porozmawiać także z Fadilem - siłą zabiera go do swojego auta, a potem udaje się z nim na obiad, wyrzucając przy tym gości restauracji, który zajęli stół, przy którym chciała usiąść. Co knuje?

Na przyjęcie do Kemala przybywa wielu gości. Nie wszyscy odnoszą się do Nilgun z szacunkiem. Niespodziewanie pojawia się też Macide. Kobieta uknuła coś z Fadilem. Mężczyzna od dłuższego czasu paraduje z butelką i jest zdenerwowany. Z kolei Suzan pojawia się z ojcem Ece. Kiedy wchodzą razem na salę, wywołują ogromne zaskoczenie.

Wkrótce pojawia się też Aziz ze swoimi ludźmi. Wchodzą na salę z bronią, celując do gości. Aziz mierzy do Nilgun, ale Kemal staje w obronie żony. Wdaje się z Azizem w przepychanki. Podczas szamotaniny ktoś strzela do Aziza. Kemal jest głównym podejrzanym o morderstwo...

"Sekrety ojca" - odcinek 30. ZDJĘCIA

1
1
1
1
1

Streszczenia odcinków serialu "Sekrety ojca" znajdziecie na RadioZET.pl, a produkcję w TV śledzić możecie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut. Powtórki dostępne są w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi