Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sekrety ojca: odcinek 31. Kemal w więzieniu, Nilgun bez dachu nad głową

12.04.2017 14:15

"Sekrety ojca" - odcinek 31 w TVP1 już w czwartek 13. kwietnia o godzinie 14.00. Co wydarzy się w tym epizodzie? Macide chciała pozbyć się Nilgun, jednak w jej spisku przegranym okazał się Kemal, który niesłusznie trafił do więzienia, skazany za zabójstwo.

Sekrety ojca 31 fot. screen

"Sekrety ojca": odcinek 31 - co się w nim wydarzy? Wina za śmierć Aziza padła na Kemala. Mężczyzna zostaje zabrany na komisariat, gdzie przedstawia śledczym swoją wersję wydarzeń. Mówi o tym, jak Aziz i jego ludzie wtargnęli do domu i zagrozili Nilgun. Okazuje się, że na sali znalazł się też mężczyzna, któremu Fadil zlecił porwanie Hasret.

"Sekrety ojca": odcinek 31 - STRESZCZENIE

Macide jest wściekła z powodu takiego obrotu sprawy. Coraz bardziej okazuje swoją niechęć Nilgun. Podczas kłótni próbuje ją nawet uderzyć, ale Kadir łapie jej rękę.

Suzan jedzie do domu i mówi dzieciom, że Kemal jest podejrzany o zabójstwo. Mert i Cicek są w szoku. Tymczasem Macide spotyka się z Fadilem, który wyjawia jej, że nie zabił Aziza. Mówi jej, że ma się spotkać z zabójcą. Kiedy ten się zjawia, Fadil ma mu wręczyć pieniądze. Niby bez okazji częstuje go także winem - okazuje się, że trunek był zatruty a wspólnik Fadila umiera. Macide stoi w ukryciu i przygląda się całemu zajściu.

Decyzją sądu Kemal zostaje aresztowany i osadzony w więzieniu. Macide wydaje ochroniarzom polecenie, aby nie wpuszczali Nilgün i jej dzieci do domu. Kiedy wracają z więzienia, nie mają się gdzie podziać. Gosposia z uśmiechem na twarzy przynosi im spakowane walizki. Rodzina spędza kilka godzin bez dachu nad głową. Zostają nawet zaatakowani przez bezdomnego, który grozi im nożem.

Tymczasem Fadil, mając torbę pieniędzy, wprowadza się do ekskluzywnego hotelu. Ostatecznie szybko zostaje z niego wyrzucony, ale zaczyna szastać pieniędzmi i chwalić się nimi nawet w sklepie.

Cicek nadal jest zauroczona Ozanem. Chłopak proponuje jej niebezpieczną grę....

"Sekrety ojca": odcinek 31: ZDJĘCIA

1
2
3
4
6

Streszczenia odcinków serialu "Sekrety ojca" znajdziecie na RadioZET.pl, a produkcję w TV śledzić możecie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut. Powtórki dostępne są w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi