Sekrety ojca: odcinek 32. Macide ma wszystkich w garści. Co uknuła?

13.04.2017 13:59

"Sekrety ojca" - odcinek 32 w TVP1 już we wtorek 18. kwietnia o godzinie 14.00. Co wydarzy się w tym epizodzie? Macide uknuła wielki spisek. Teraz ma w garści Fadila, Suzan i Tamera. Co zamierza?

Sekrety ojca fot. screen

"Sekrety ojca": odcinek 32. Kolejny odcinek serialu dopiero po Świętach. Co się w nim wydarzy? Okazuje się, że Macide zrobi sie coraz bardziej przebiegła.

"Sekrety ojca": odcinek 32. STRESZCZENIE

Po kilku godzinach spędzonych bez dachu nad głową Nilgün i dzieci zatrzymują się u Ibo. Jest z nimi także Fadil, który został wyrzucony z hotelu. Oczywiście nie mówi nic rodzinie o tym, że ma torbę pełną pieniędzy. Po nocy u Ibo, Fadil udaje się na duże zakupy i szasta pieniędzmi.

W szkole Ozan szantażuje Cicek kompromitującym nagraniem, na którym dziewczyna się rozbiera. Nieprzyjemną rozmowę widzi Hasret, która podchodzi do przerażonej dziewczyny i pyta, co się stało. Ta jednak nie chce rozmawiać.

Kemal w więzieniu poznaje panujące tam zwyczaje. Zostaje zaatakowany przez jednego ze współwięźniów, ale nie pozostaje dłużny. Wkrótce odwiedza go Nilgün. Kobieta zataja przed mężem, że Macide wyrzuciła ich z domu.

Okazuje się jednak, że to nie koniec sztuczek matki Kemala. Kadir, z polecenia Macide, nie zostaje wpuszczony do firmy.

Ece umawia się z Suzan i opowiada jej o udziale Tamera w porwaniu. Kiedy ten przybywa do domu Suzan, ta wymierza mu policzek. Kłótnię widzi Macide. Po chwili pojawia się też Fadil. Seniorka wszystkich demaskuje. Od teraz muszą być jej posłuszni.

Hasret pociesza zrozpaczoną siostrę i obiecuje pomoc.

"Sekrety ojca": odcinek 32. ZDJĘCIA

1
2
1
3
1

Streszczenia odcinków serialu "Sekrety ojca" znajdziecie na RadioZET.pl, a produkcję w TV śledzić możecie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut. Powtórki dostępne są w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi