Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sekrety ojca: odcinek 33. Macide szantażuje Kemala

18.04.2017 14:22

"Sekrety ojca" - odcinek 32 w TVP1 już w środę 19. kwietnia o godzinie 14.00. Już wiadomo, co wymyśliła Macide. Matka chce zmusić Kemala, by porzucił Nilgun.

Sekrety ojca 33 streszczenie fot. screen

"Sekrety ojca": odcinek 33. Macide robi się coraz bardziej przebiegła. Wcześniej chciała zabić Nilgun, ale kiedy to się nie udało i syn walczył o swoją żonę, to teraz postanowiła pozbyć się niechcianej synowej w inny sposób. Co teraz wymyśliła?

"Sekrety ojca": odcinek 33. STRESZCZENIE

W poprzednim odcinku okazało się, że Ozan szantażuje Cicek. Hasret obiecała jej pomóc. Okazuje się, że postanowiła w sprawę zaangażować Ibo. Kiedy Cicek wychodzi ze szkoły, Ozan ją zaczepia. Na szczęście Ibo daje chłopakowi nauczkę. Ale czy na tym zakończą się kłopoty licealistki?

Pod nieobecność Kemala, który jest w więzieniu, Macide stara się zrobić wszystko, by uprzykrzyć życie Nilgün i jej dzieciom. Najpierw wyrzuca ich z domu, potem wyrzuca Kadira z pracy i doprowadza do zwolnienia Hasret. Także synowi utrudnia walczenie o sprawiedliwość. Kadir spotyka się z córką gosposi z domu Macide. Dziewczyna przekazuje mu listy do Kemala, z których Nilgun dowiaduje się o długach męża. Postanawia poprosić o pomoc Ahmeta. Decyduje się nawet poprosić o pomoc samą Macide. Seniorka proponuje jej pieniądze, za zniknięcie z życia Kemala. Jednak Nilgun rzuca jej pieniędzmi w twarz. Jednak matka Kemala zyskuje całkowite panowanie nad losem syna i jego bliskich. Udaje się do więzienia i stawia synowi ultimatum: pomoże mu wyjść na wolność, jeśli on porzuci Nilgun i powróci do życia z Suzan. Co on może wybrać? Jedynie miłość.

Ece stara się pomóc Kadirowi. Odwiedza go z jedzeniem, kiedy ten pojawia się w towarzystwie Merta. Mert jest zły na nią, jednak niespodziewanie podczas kolacji pyta Macide o Kadira i Hasret.

Tymczasem Fadil przegrywa w kasynie kolejne pieniądze... Wściekły zbiera ze stołu pliki, które przegrał, ale zatrzymuje go ochrona. Nad ranem przychodzi pijany i pobity do domu Ibo.

Jak potoczą się dalsze losy Kemala i jego rodzin?

"Sekrety ojca": odcinek 33. ZDJĘCIA

1
2
1
2
5
4

Streszczenia odcinków serialu "Sekrety ojca" znajdziecie na RadioZET.pl, a produkcję w TV śledzić możecie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut. Powtórki dostępne są w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi