„Słoneczny patrol": Nowy zwiastun bez cenzury [18+]

12.05.2017 09:09

Do sieci trafił kolejny zwiastun, tym razem bez cenzury, kinowej wersji kultowego serialu „Słoneczny patrol". Premiera filmu z Pamelą Anderson, Dwaynem Johnsonem i Zakiem Efronem już w czerwcu!

„Słoneczny patrol": Nowy zwiastun bez cenzury [18+] fot. YouTube

Premiera nowej odsłony kultowego „Słonecznego Patrolu" w Polsce odbędzie się 9 czerwca 2017 roku. W głównych rolach pojawią się: Dwayne „The Rock” Johnson i ulubieniec nastolatek – Zac Efron. Tego pierwszego można było oglądać w „Szybkich i Wściekłych”, a Zac występował w popularnej serii muzycznych filmów dla młodzieży „High School Musical”. Mężczyznom towarzyszyć będą – jak zwykle – zjawiskowe ratowniczki. W tych rolach m.in. Alexandra Daddario, Ilfenesh Hadera oraz Priyanka Chopra. 

Przypomnijmy, że legendarny serial nagrywany był w latach 1989-2001. Fabuła koncentruje się wokół historii ratowników wodnych, którzy pracują i bawią się na plażach w Los Angeles. Produkcja z Pamelą Anderson i Davidem Hasselhoffem była hitem na całym świecie – także u nas. Czy wersja filmowa odniesie podobny sukces? Przekonamy się już niedługo – premiera zaplanowana jest bowiem na 9 czerwca.

Na razie musimy zadowolić się oglądaniem zwiastuna. UWAGA! To wersja tylko dla dorosłych.

RadioZET.pl/SI

Oceń