Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Uczestniczka poczuła się oszukana. Psycholog dobitnie odpowiedział

23.10.2018 14:08

W ósmym odcinku show „Ślub od pierwszego wejrzenia” panna młoda była bardzo zawiedziona wyglądem swojego przyszłego męża. Martyna spodziewała się, że jej wybranek będzie wysokim przystojnym brunetem. Czy zdecydowała się na wzięcie ślubu z Przemkiem?

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Uczestniczka poczuła się oszukana. Psycholog dobitnie odpowiedział fot. Instagram:@slubodpierwszegowejrzeniatvn

Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” oddają kwestię swojego życiowego partnera w ręce ekspertów. Specjaliści, w tym psycholodzy, dobierają uczestników w pary, które poznać mają się dopiero na ceremonii ślubu. Ten kontrowersyjny pomysł miał wielu przeciwników, jednak show bardzo zainteresowało widzów TVN. Co ciekawe, jak dotąd wszystkie wybrane pary powiedziały sobie „tak”, choć nie obyło się bez dużej ilości stresu. Jednak w poniedziałkowym, ósmym już odcinku, wydawało się, że po raz pierwszy panna młoda odmówi małżeństwa. Wybranek nie spełnił jej oczekiwań w kwestii wyglądu.

Przemek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia fot. Instagram:@slubodpierwszegowejrzeniatvn

„Ślub od pierwszego wejrzenia” odcinek 8. Co się wydarzyło?

Martyna nie ukrywała, że gustuje raczej w mężczyznach o typie urody Christiana Greya. Gdy więc pojawiła się na ceremonii ślubnej, nie była zachwycona urodą Przemka. Wyraz jej twarzy jasno mówił, że czuje się zawiedziona. Zdecydowała się jednak dać uczestnikowi szansę i powiedziała „tak”. Wesele można uznać za udane, ale jedna z przyjaciółek Martyny poinformowała Przemka, że jego świeżo upieczona małżonka spodziewała się kogoś innego.

Martyna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” skrytykowana

Również sama Martyna podjęła ten temat podczas wspólnego lotu w podróż poślubną do Barcelony. Jak sama przyznała, zaznaczała w ankiecie, że nie chce nikogo, kto będzie „rudy, gruby i niski”. Przemek z pewnością poczuł się dotknięty taką opinią. Również internauci skrytykowali pannę młodą.

Skąd ona ma takie wyimaginowane wzorce ideału w głowie?”

Jakie wymagania...Trochę krytyki względem swojego wyglądu by jej nie zaszkodziło. Facet całkiem w porządku” – komentowali w sieci widzowie.

Również jeden z pracujących przy „Ślubie od pierwszego wejrzenia” psychologów podkreślił, że ten program to nie koncert życzeń. Liczy się zgodność charakterów, a nie wyłącznie uroda, która z czasem przemija.

Może gdy świeżo upieczone małżeństwo lepiej się pozna, Martyna doceni małżonka.

A gdzie i kiedy pojawi się nowy odcinek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”? Wszystkie informacje pod tym adresem.

RadioZET.pl/MF

Oceń
Tagi