Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski. Film już niedługo!

26.04.2017 14:03

To będzie najbardziej niebieskie lato w historii! Na wielki ekran wracają Smerfy! Po raz pierwszy w całkowicie animowanym filmie – „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”. W polskiej obsadzie usłyszymy m.in. Małgorzatę Sochę, Macieja Stuhra, Piotra Stramowskiego, Kingę Pries oraz… Margaret i Maffashion!

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski. Film już niedługo! fot. mat. prasowe

Wchodząca do kin 26 maja animowana komedia familijna „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” to pierwsza w pełni animowana bajka z popularnej serii (dwa poprzednie filmy zarobiły ponad 900 milionów dolarów). 

Smerfy, jak to Smerfy, jak zwykle wpakują się w kłopoty. Tym razem ciekawska Smerfetka zabierze swych niebieskich przyjaciół w sam środek Zakazanego Lasu. Naturalnie, każdy ich krok śledzi zły czarownik Gargamel i jego przemądrzały rudy kot – Klakier. Leśna wyprawa doprowadzi do odkrycia największego sekretu w historii niebieskiego rodu…

W polskiej wersji językowej usłyszymy plejadę gwiazd. 

smerfy-poszukiwacze-zaginionej-wioski-pl_plakat

W postać Smerfetki wciela się Małgorzata Socha („Przyjaciółki”, „Och, Karol 2”, „Wkręceni 2”). Osiłkowi głosu użycza Piotr Stramowski (słynny Majmi z serii „Pitbull”, „Na noże”). Sensacją jest udział Macieja Stuhra („Listy do M.”, „Obława”, „Belfer”), który wciela się w postać Gargamela – w dwóch poprzednich filmach głosu użyczał mu Jerzy Stuhr. W filmie usłyszymy także Kingę Preis („Córki dancingu”, „Ojciec Mateusz”), która wciela się w nową postać Smerfowego świata. 

Młodszych widzów ucieszy udział Margaret, która nie tylko użyczyła głosu Gradobitce, ale także nagrała promujący film utwór „Blue Vibes”. Nowa postać, Lolijka, przemówi głosem słynnej modowej blogerki Maffashion

W pozostałych rolach usłyszymy m.in. Grzegorza Pawlaka (Papa Smerf), Grzegorza Drojewskiego (Ciamajda), Krzysztofa Szczepaniaka (Ważniak) oraz Barbarę Garstkę (Rozkwitka).

Film „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” zadebiutuje w polskich kinach 26 maja. 

RadioZET.pl/SI

Oceń