„Śpiewajmy razem. All together now”: Ewa Farna odchodzi z programu. Co się stało?

14.12.2018 11:07

Od września 2018 roku widzowie mogli oglądać nowe muzyczne show Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together now”, w którym szefową jury była Ewa Farna. Piosenkarka poinformowała, że postanowiła pożegnać się z programem. Dlaczego podjęła taką decyzję?

„Śpiewajmy razem. All together now”: Ewa Farna odchodzi z programu. Co się stało? fot. Instagram:@ewa_farna93

„Śpiewajmy razem. All Together now” to nowe muzyczne show Polsatu, który widzowie mogli oglądać od 5 września 2018 roku. Charakterystyczną cechą programu była obecność aż stu jurorów, którzy poprzez wstawanie z miejsc i śpiewanie wspólnie z uczestnikami oddawali na nich swoje głosy. Do finału przechodziło 14 uczestników, z których wybrano trójkę walczącą w ścisłym finale. W pierwszej edycji zwyciężył Mateusz Łopaciuk, który już w pierwszym odcinku zrobił na ponad dziewięćdziesięciu jurorach ogromne wrażenie. Zwycięzca otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych.

W roli prowadzącego show mogliśmy oglądać Igora Kwiatkowskiego, natomiast przewodniczącą jury została wokalistka Ewa Farna, która doświadczenie w ocenianiu wokalistów wyniosła z udziału w „Idolu”.

ZOBACZ: Występ Mateusza Łopaciuka w "Śpiewajmy razem. All Togheter"

Farna fot. Instagram:@ewa_farna93

Ewa Farna odchodzi ze „Śpiewajmy razem. All Together now”

Choć formuła programu zapowiadała się interesująco, mówi się o mniejszym zainteresowaniu ze strony widzów, niż przewidywali producenci. Niezależnie od wyników oglądalności w kolejnej edycji programu z pewnością nie zobaczymy Ewy Farnej. Wokalistka poinformowała w czwartek za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zdecydowała się na opuszczenie show.

„Kochani informuje, że szykuje się druga edycja programu »Śpiewajmy razem. All Together now«. Tym razem jednak już bez mojego udziału.
Chciałam Was o swojej decyzji poinformować pierwsza, żeby nie doszło do dezinformacji (jak z moim innym programem, z którego »podobno« mnie wyrzucili). Chce być szczera wobec swoich fanów. Lubie być jurorka, cieszą mnie muzyczne produkcje, niestety w tej akurat się nie odnalazłam. Z tym ryzykiem wchodziłam w nową formułę programu i jest to zjawisko naturalne, tak bywa. Przynajmniej wczuje się głębiej w muzę, potrzebuje tego, dla równowag. Życzę programowi i niezmiernie milej ekipie wokól, by się druga edycja udała i by miała fanów w całej Polsce. A my zobaczymy się może z czasem w jakimś innym programie muzycznym, ale na pewno na koncertach. Do zobaczenia”.

Nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi gwiazdę w kolejnej edycji programu.

ZOBACZ TEŻ: Ewa Farna kupiła ogromną willę w Czechach

Ewa Farna wpis fot. Instagram:@ewa_farna93

RadioZET.pl/MF

Oceń
Tagi