Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

To już oficjalne! Będzie trzeci sezon „Stranger Things"

04.12.2017 14:00

Akcja hitowego serialu Netflixa – „Stranger Things” – rozgrywa się w latach osiemdziesiątych w Hawksins, w Stanach Zjednoczonych.

To już oficjalne! Będzie trzeci sezon „Stranger Things" fot. Archiwum Radia ZET

Pierwszy sezon serialu widzowie oglądali w lipcu poprzedniego roku. Druga seria ma dziewięć odcinków, premiera odbyła się pod koniec października tego roku.

Twórcy serialu podkreślili, że między drugim a trzecim sezonem będzie spore przesunięcie w czasie, chociażby ze względu na to, że bohaterowie serialu będą starsi, co zmusza do przeskoczenia fabuły:

– Nasza młoda obsada wciąż dorasta. Oni już będą rok starsi, gdy zaczniemy kręcić trzeci sezon. To zmusza nas do przeskoków czasowych fabuły – przyznali twórcy w wywiadzie dla The Hollywood Reporter.

Producenci stworzyli specjalną stronę internetową z okazji poinformowania widzów o trzecim sezonie produkcji. Znajdziemy na niej słodkiego bohatera z drugiego sezonu „Stranger Things”, który będzie potrzebował naszej pomocy.

Premiera trzeciego sezonu „Stranger Things” prawdopodobnie odbędzie się na początku 2019 roku. Dokładniej daty jeszcze jednak nie podano.

RadioZET.pl/SI

Oceń