Supermodelka Plus Size: zwiastun programu

10.08.2017 18:52

Supermodelka Plus Size to nowy program telewizji Polsat. Będzie to show, które ma złamać stereotypy dotyczące kobiecego piękna. Czy rzeczywiście tak będzie? Zwiastun programu właśnie ukazał się w sieci.

Supermodelka Plus Size fot. screen

Właśnie ukazał się w sieci zwiastun Supermodelki Plus Size, z którego dowiadujemy się, jak będzie wyglądać to show.
"Tysiące zgłoszeń, 2 castingi, mnóstwo wspaniałych kobiet i wygrana, o której marzy każda z nich. W każdym odcinku inne zadania, spotkania z ekspertami, przezwyciężanie słabości" - zachęcają twórcy programu.

W krótkim materiale możemy zobaczyć, kim są jurorzy programu i jakie mają oczekiwania co do zwyciężczyni. W jurorskim gremium zobaczymy Ewę Minge, Emila Bilińskiego, Ewę Zakrzewską i Rafała Maślaka.

"Supermodelka plus size powinna mieć minimum rozmiar 42., określone proporcje, najchętniej klepsydrę" - zdradza Minge. Emil Biliński dodaje: Musi mieć zadbane ciało, charakter, który się liczy i osobowość.

Jedną z jurorek jest Ewa Zakrzewska - supermodelka plus size. To prawdopodobnie od niej kandydatki na zwyciężczynię show dowiedzą się najwięcej o pracy modelki. "Modelka, której szukam jest przede wszystkim pewna siebie i odważna. Tu nie ma miejsca na kompleksy!" - mówi. Zobaczcie zwiastun show Supermodelka Plus Size.

RadioZET.pl/SA

Oceń