Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Świat według Kiepskich” wraca do telewizji. Widzowie będą w szoku

27.06.2018 14:10

„Świat według Kiepskich” przez blisko rok nie był emitowany w telewizji. Okazuje się, że ten jeden z najdłużej trwających polskich seriali już po wakacjach powróci. Jakby zaskoczeń było mało, widzów czeka prawdziwa rewolucja, a nowe kalesony Ferdka nie są najważniejszą z nich.

Andrzej Grabowski schudł fot. RAFAL WITCZAK/EAST NEWS;fot. 2: Mariusz Grzelak/REPORTER/EAST NEWS; fot. 3: VIPHOTO/EAST NEWS

Zapowiada się wielka zmiana w „Świecie według Kiepskich”. Serial, który emitowany jest przez telewizję Polsat już od prawie 20 lat, po niemal rocznej przerwie wraca na ekrany. Nowych odcinków spodziewać się można po wakacjach, a wiele wskazuje na to, że wielbiciele „sagi Kiepskich” będą zaskoczeni zmianami.

Nowe kalesony Ferdka Kiepskiego

Jak donosi SE.pl, szokującą zmianą będą... rozmiary Ferdka Kiepskiego. Grający go Andrzej Grabowski w ostatnich miesiącach bardzo schudł za sprawą operacji zmniejszenia żołądka. Zabieg ten przyniósł pożądany rezultat w postaci zrzucenia zbędnych kilogramów. Ponadto aktor zaczął bardziej dbać o swój sposób odżywiania. Nowy Ferdek Kiepski będzie zatem dużo szczuplejszy.

W związku z rewolucją w życiu Grabowskiego, który – przypomnijmy – poza zmniejszeniem żołądka także się w międzyczasie rozwiódł, kalesony Ferdka Kiepskiego okazały się za duże. Konieczne było przygotowanie nowych. O tym, jak zmieni się Ferdek Kiepski, można przekonać się, porównując zdjęcia Andrzeja Grabowskiego sprzed ponad roku do obecnych. Różnicę widać gołym okiem.

13

Jesteśmy ciekawi, jak zmiana wyglądu Ferdka zostanie wyjaśniona przez scenarzystów. Być może okaże się, że Ferdek na krótko poszedł do pracy, co odbiło się na jego wyglądzie? A może zmiana wyglądu aktora zostanie po prostu przemilczana.

RadioZET.pl/SA

Oceń