Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sylvester Stallone powróci jako Rambo. Kiedy premiera kolejnej części filmu?

04.10.2018 13:33

Sylvester Stallone nie ma w planach aktorskiej emerytury. Mimo 72 lat nadal zamierza wcielać się w swoje kultowe role. W sieci opublikował zdjęcie z planu najnowszej części przygód Rambo. Kiedy możemy spodziewać się piątej już odsłony cyklu o bohaterskim komandosie?

Sylvester Stallone powróci jako Rambo. Kiedy premiera kolejnej części filmu? fot. Instagram:@rambomovie

Rambo to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci kina akcji. Pierwsza część filmowych przygód weterana wojny w Wietnamie miała swoją premierę w 1982 roku i z miejsca zyskała ogromną popularność. Następnie mogliśmy oglądać trzy kolejne części: „Rambo II” (1985), „Rambo III” (1988) oraz „John Rambo” (2008). Produkcje z pewnością nie zyskałyby tak wielkiego rozgłosu, gdyby nie doskonała kreacja, jaką stworzył Sylvester Stallone. 72-letni aktor wciąż jest aktywny zawodowo i regularnie udowadnia to fanom. Na 21 listopada 2018 roku zapowiedziany jest „Creed 2”, gdzie ponownie zobaczymy go w roli boksera Rocky'ego Balboa'y. Z kolei w środę na oficjalnym profilu aktora na Instagramie pojawiły się zdjęcia z planu kolejnej produkcji.

Sylvester Stallone zagra w „Rambo 5”

Fani przygód Rambo mogą zacierać ręce. Opublikowane zdjęcia przedstawiają Stallone'a w kowbojskim kapeluszu i płaszczu, siedzącego na koniu. Opisy pod fotografiami nie pozostawiają jednak wątpliwości. Hasztagi #rambomovie i #rambo5 dają do zrozumienia, że chodzi o kolejną część przygód komandosa. Aktor poinformował też o rozpoczęciu zdjęć do produkcji. Fani nie kryli swojej radości, pierwsza fotografia została polubiona ponad 330 tysięcy razy, a w komentarzach internauci prześcigają się w komplementowaniu aktora i jego filmowego wizerunku. Trudno się dziwić, Sylvester mimo poważnego wieku wciąż jest w świetnej formie i prezentuje się znakomicie. 

Według zapowiedzi „Rambo 5” pojawi się na ekranach kin jesienią 2019 roku. Czekamy z niecierpliwością.

RadioZET.pl/MF

Oceń