Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Co dalej z „Sanatorium Miłości”? Mamy komentarz TVP [NASZ NEWS]

20.02.2019 13:03

W środę, 20 lutego, w wieku 67 lat zmarł Cezary Mocek, jeden z uczestników popularnego programu „Sanatorium Miłości”. Mamy komentarz TVP w sprawie kontynuacji emisji programu. Pana Cezarego wspomniała także prowadząca program Marta Manowska.

Co dalej z „Sanatorium Miłości”? Mamy komentarz TVP [NASZ NEWS] fot. Instagram:@martamanowska

Sanatorium Miłości” to randkowy program, który okazał się prawdziwym hitem TVP. Niestety, środa 20 lutego 2019 roku okazała się dla widzów, ekipy i uczestników dniem bardzo smutnym. Produkcja programu poinformowała w mediach społecznościowych, że w wieku 67 lat zmarł Cezary Mocek, jeden z bohaterów „Sanatorium Miłości”. Pan Cezary zaskarbił sobie sympatię rozbrajającą szczerością, ciepłem i poczuciem humoru. Tak wspomina zmarłego prowadząca program, Marta Manowska.

Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, dowcipny jak nikt. Kopalnia wiedzy, doświadczeń, pomysłów i anegdot. Ale przede wszystkim byłeś wrażliwym, dobrym i pięknym człowiekiem. Mój telefon jest pełen wiadomości i pięknych sentencji od Ciebie. Tak bardzo wierzyłeś w miłość. „Jakby człowiek bal się miłości, to jakby bal się żyć” Kocham Cię.

Komentarz TVP w sprawie śmierci Cezarego Mocka

Postanowiliśmy zapytać przedstawicieli TVP o dalsze losy „Sanatorium Miłości” po tym tragicznym wydarzeniu. Jak poinformowało nas Centrum Informacji TVP:

– Telewizja Polska S.A., producent programu „Sanatorium Miłości”,  informuje, że Program 1 będzie nadal, w zgodzie i w porozumieniu z Rodziną, kontynuował emisję zarejestrowanej wcześniej serii. Wierzymy, iż udział śp. Cezarego Mocka w programie „Sanatorium Miłości” dostarczył Mu wielu wspaniałych wzruszeń, pozwolił nawiązać liczne przyjaźnie i poczuć ogromną sympatię widzów.

Jednocześnie otrzymaliśmy informację, że w planach jest materiał przybliżający sylwetkę Pana Cezarego.

– Telewizja Polska przygotuje materiał wspomnieniowy o śp. Cezarym Mocku,  który przywoła niezapomniane chwile w programie z Jego udziałem. W ten sposób pożegnamy i podziękujemy Panu Cezaremu za wspólny czas na antenie TVP1. W naszych sercach oraz naszej i widzów pamięci, pozostanie już na zawsze – przekazało Centrum Informacji TVP.

Kim był Cezary Mocek?

Śmierć Cezarego Mocka fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

RadioZET.pl/MF

Oceń
Tagi