Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak Netflix promuje w Warszawie swój nowy serial

02.02.2018 15:29

Już dziś, 2 lutego, na platformę Netflix trafił kolejny świetnie zapowiadający się serial: „Altered Carbon”. Akcja rozgrywa się przyszłości, gdzie człowiek nauczył się, jak można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej ludzką świadomość. Futurystyczny obraz promowany jest w zaskakujący sposób. W Warszawie pojawił się specjalny pawilon, w którym można kupić „powłokę nieśmiertelności”.

Altered Carbon fot. mat. prasowe

To nie pierwszy już raz, kiedy platforma Netflix w zaskakujący sposób promuje swój serial — także w Polsce. Dla przykładu, przed premierą drugiego sezonu „Stranger Things” w stolicy pojawiły się rowery wyglądające zupełnie jak te z serialu. Teraz, również w Warszawie, swojej promocji doczekał się ruszający właśnie 2 lutego serial futurystyczny „Altered Carbon”.

Aby zachęcić widzów do poznania tej produkcji, Netflix postawił w Warszawie specjalny pawilon, w którym do kupienia są „powłoki nieśmiertelności”. Pawilon znajduje się na placu Trzech Krzyży (w Galerii Ethos) i można go odwiedzać bezpłatnie od 2 do 4 lutego od 11.00 do 24.00. Wchodząc do wewnątrz, przeniesiemy się do oddziału firmy Psychasec, która sprzedaje najwyższej klasy „ludzkie powłoki”. Zobaczymy też m.in. prezentację najnowszej kolekcji powłok. Jak to wszystko wygląda? Zapraszamy do galerii.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi