Nowy program randkowy w polskiej telewizji. Formuła? Może szokować

06.12.2017 08:55

Telewizja Polsat przygotowuje polską wersję programu randkowego „Take me out”. Trwają już poszukiwania samotnych osób, które będą chciały pójść na randkę pod okiem kamer.

Nowy program randkowy w polskiej telewizji. Formuła? Może szokować fot. YouTube

Take Me Out – nowy program randkowy Polsatu

Programy randkowe w telewizji to już standard. Polsat rusza z kolejnym show, którego formuła może jednak szokować.

Na czym będzie polegał program „Take Me Out"? Zawodnik umówi się na randkę z jedną z… 30 kandydatek. Najpierw jednak będzie musiał kobiety do siebie przekonać. Te, którym mężczyzna się nie spodoba, będą mogły w trakcie programu zapalić światło i w ten sposób zrezygnować z dalszej walki o serce mężczyzny. Jeśli na końcu trzeciej rundy pozostaną więcej niż dwie kobiety, mężczyzna wybiera dwie panie i zadaje im kluczowe pytanie. Następnie wskażę tę jedyną i z nią udaje się na romantyczną kolację.

Internauci już nie kryją zażenowania formułą programu – głównie chodzi o to, że to mężczyzna będzie podejmował ostateczną decyzję.

Właśnie poszukiwani są uczestnicy do „Take Me Out” – zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Australijski format „Taken Out" miał premierę w 2009 roku. Show pokazywano w wielu krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Ukrainie.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, „Take Me Out” to jedna z 2-3 nowych pozycji programowych szykowanych przez stację na wiosnę 2018 roku.

Polsat w wiosennej ramówce 2018 roku na pewno pokaże nowe odcinki przebojowych seriali „W rytmie serca” i „Przyjaciółki”. Widzowie będą mogli zobaczyć także następne edycje programów „Taniec z gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”. Szykuje się więc mnóstwo emocji.

RadioZET.pl/SI

Oceń