Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tamara Gonzalez Perea prowadzącą „Pytanie na śniadanie”

11.06.2018 14:22

Wielka zmiana w „Pytaniu na śniadanie”. Zawieszona Joanna Racewicz nie wróci już do programu, a zastąpi ją... blogerka modowa Tamara Gonzalez Perea, znana jako Macademian Girl.

Macademian Girl - Tamara Gonzalez Perea fot. Instagram

Joanna Racewicz została zawieszona jeszcze w marcu i do tej pory nie było dokładnie wiadomo, co będzie dalej. Nie było jasne, czy dziennikarka wróci na wizję, jednak kiedy to ostatnie się potwierdziło, wówczas pojawiały się doniesienia o tym, kto ją zastąpi. Pojawiały się różne nazwiska, ale wreszcie wiadomo. Nową prezenterką „Pytania na śniadanie” jest blogerka modowa – Tamara Gonzalez Perea.

Tamara Gonzalez Perea: kim jest nowa prowadząca „PnŚ”?

Nowej gwiazdy programu śniadaniowego TVP nie trzeba przedstawiać tym, którzy interesują się modą i śledzą influencerów z sieci. Tamara, znana jako Macademian Girl, od dawna zaliczana jest do najpopularniejszych blogerek modowych w polskim internecie. Tamara zasłynęła swoimi niezwykle oryginalnymi i odważnymi stylizacjami, w których łączyła wyrazistą kolorystykę z różnego typu wzorami, bogato zdobioną biżuterią i fikuśnymi toczkami na włosach.

Macademian Girl zdradza trendy na lato 2018

Tamara Gonzalez Perea zadebiutowała w „Pytaniu na śniadanie” razem z dziennikarzem sportowym Robertem El Gendy w niedzielę 10 czerwca, czym pochwaliła się na Instagramie.

Dla blogerki to pierwsze tego typu doświadczenie zawodowe, choć w „Pytaniu na śniadanie” pojawiała się wcześniej jako ekspert od mody i trendów.

28-letnia Perea ukończyła architekturę wnętrz. Modą interesowała się od dawna. W 2011 roku założyła swojego bloga, który bardzo szybko zyskał rozgłos. Stylizacje Macademian Girl były niepowtarzalne i wyraziste, a ona sama zyskała wiele naśladowczyń. Dzięki swojej popularności miała szansę wziąć udział w pierwszej polskiej edycji programu „Agent – Gwiazdy”.

RadioZET.pl/Fakt/SA

Oceń