Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Taniec z gwiazdami: Córka Adama Małysza wystąpi w nowej edycji programu?

23.05.2019 09:53

Nowa edycja „Tańca z gwiazdami” potwierdzona jest na jesień 2019 roku. Pojawiają się już pierwsze nazwiska osób, które być może wezmą udział w tanecznym show.  Spekuluje się, że w  w "Tańcu z gwiazdami" zobaczymy córkę Adama Małysza – Karolinę Małysz.

"Taniec z gwiazdami" fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Taniec z gwiazdami: Karolina Małysz pojawi się w nowej edycji?

" Taniec z gwiazdami" odnosi ogromne sukcesy. Ostatnia edycja „Tańca z gwiazdami” spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Producenci już szykują kolejną, która ma pojawić się na antenie Polsatu jesienią. Spekuluje się, że jedną z osób, która wystąpi w show, będzie córka Adama Małysza – Karolina Małysz. Jak dowiedział się portal Pomponik.pl, stacja jest na etapie rozmów z córką skoczka.

Producenci show już dawno rozpoczęli poszukiwania gwiazd do najbliżej serii. Podobno zaprosili Karolinę Małysz do udziału. Córka Adama Małysza jest idealną osobą, ponieważ chwilę wcześniej będzie brała huczny ślub ze swoim wybrankiem Kamilem” – powiedział informator serwisu. Ponoć córka Małysza poważnie rozważa swój udział w show.

Taniec z gwiazdami: Córka Adama Małysza trenowała taniec towarzyski

Okazuje się, że Karolina Małysz ma doświadczenie w tańcu. „Prawdopodobnie zgodzi się na udział. Na samym starcie będzie miała dużą przewagę, bo w dzieciństwie tańczyła taniec towarzyski” – dodaje źródło Pomponik.pl. Z kolei Iwona Pavlović powiedziała niedawno, że w kolejnej edycji chciałaby zobaczyć Beatę Kozidrak, Krzysztofa Hołowczyca, ale jej największym marzeniem byłoby oglądanie tanecznych zmagań Cezarego Pazury.

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

RadioZET.pl/ Pomponik.pl/ SW

Oceń