Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"Taniec z gwiazdami": Ile zarabia Iwona Palvlović? Dorobiła się małej fortuny

06.04.2019 11:36

Iwona Pavlović jest surową, ale bardzo sympatyczną jurorką "Tańca z gwiazdami". Udział w programie przyniósł jej nie tylko popularność, ale też duże pieniądze. Ile do tej pory udało jej się zarobić na sędziowskim fotelu?

"Taniec z gwiazdami": Ile zarabia Iwona Palvlović? Dorobiła się małej fortuny fot. Instagram:@iwonapavlovic

Iwona Pavlović, czyli popularna "Czarna Mamba" to bardzo lubiana przez widzów jurorka "Tańca z gwiazdami". Ma wszelkie kompetencje do oceniania tanecznych prób uczestników programu, jest wielokrotną mistrzynią Polski w tańcu towarzyskim i uczestniczką międzynarodowych konkursów tanecznych. W "Tańcu z gwiazdami" zasiada na sędziowskim fotelu od 22 edycji, czyli niemal 15 lat. Program pozwolił jej nie tylko zyskać popularność, ale także duże pieniądze. Ile udało jej się zarobić?

Ile zarabia Ivona Pavlović w "Tańcu z gwiazdami"?

Na początku przygody Pavlović z "Tańcem z gwiazdami" jej stawka nie była olśniewająca. Za 8 odcinków miała otrzymać około 45 tysięcy złotych. Z roku na rok kwota ta jednak rosła. Kolejne dziesięć edycji zapewniło jej zarobek w wysokości około 300 tysięcy. Jeszcze lepsza gaża czekała na jurorkę po przeniesieniu show na antenę Polsatu. 

Iwona Pavlovic zarobki fot. Instagram:@iwonapavlovic

Jak donosi portal Pomponik, Pavlović zarabia obecnie dużo lepiej. Ma otrzymywać około 180 tysięcy złotych za edycję. Łącznie więc za sędziowanie w "Tańcu z gwiazdami" mogła zarobić nawet 3 miliony złotych. Trzeba przyznać, że kwota jest imponująca. "Czarna Mamba" jest jednak uwielbiana przez widzów i jej obecność na pewno znacznie podnosi oglądalność. W tegorocznej edycji głośno było między innymi o jej ostrej krytyce Justyny Żyły.

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

RadioZET.pl/MF

Oceń