Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Taniec z gwiazdami”: zwycięzca programu w rozbieranej sesji

15.03.2019 12:49

Robert Rowiński, zwycięzca „Tańca z gwiazdami”, rozpoczął karierę modela. Jego nowa sesja zdjęciowa wzbudziła w fanach wiele emocji. Przystojny tancerz na artystycznych fotografiach pozuje nago.

„Taniec z gwiazdami”: zwycięzca programu w rozbieranej sesji fot. Instagram:@rowinskirobert

Taniec z gwiazdami” 2019 okazał się dużym sukcesem, a występy uczestników wzbudzają w widzach wiele emocji. Szczególnie głośno mówi się o występach Justyny Żyły i krytyce, jaka spadła na nią ze strony Iwony Pavlović. Obecnie oglądamy dziewiątą edycję emitowaną w Polsacie. Tymczasem zwycięzca edycji dwunastej, którą mogliśmy oglądać na antenie TVN, zyskuje coraz większą popularność.

Robert Rowiński to tancerz, który występował w pięciu edycjach tanecznego show. Zwyciężył w programie, partnerując Monice Pyrek. Jego talent został dostrzeżony za granicą i obecnie Rowiński występuje w irlandzkiej odsłonie „Tańca z gwiazdami”. To jednak niejedyny kierunek kariery, na jaki postawił.

Robert Rowiński w rozbieranej sesji

Tancerz zdecydował się także na rozpoczęcie kariery w modelingu. Nic w tym dziwnego, jest bardzo przystojny oraz imponuje atletyczną sylwetką. W mediach społecznościowych często chwali się formą, pozując bez koszulki. Jednak na potrzeby ostatniej sesji zdjęciowej posunął się o krok dalej. Na Instagramie Rowińskiego pojawiły się artystyczne fotografie, na których pozuje u boku Patrycji Walczak. Na jednej z nich możemy zobaczyć zwycięzcę „Tańca z gwiazdami” bez ubrania w objęciach modelki. Styl sesji w oczywisty sposób nawiązuje do tańca, a jej efekty przypadły do gustu wielu internautom i internautkom.

ZOBACZ: Justyna Żyła nago na okładce "Playboya"

Robert Rowiński sesja 1 fot. Instagram:@rowinskirobert
Robert Rowiński sesja 2 fot. Instagram:@rowinskirobert
Zagłosuj

Jak podobają Ci się zdjęcia Roberta Rowińskiego?

RadioZET.pl/MF

Oceń