Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dziewiąty film Tarantino. Data premiery? Nieprzypadkowa

04.12.2017 14:30

Podano datę premiery dziewiątego filmu Quentina Tarantino. I nie będzie ona przypadkowa! 9 sierpnia 2019 roku minie dokładnie pół wieku od zabójstwa Sharon Tate przez grupę Charlesa Mansona.

Dziewiąty film Tarantino. Data premiery? Nieprzypadkowa fot. Wikipedia

Szczegóły filmu na razie owiane są tajemnicą, wiadomo jedynie, że akcja będzie rozgrywała się w 1969 roku. Fabuła koncentrować ma się na zmarłym zaledwie kilka dni temu Charlesie Mansonie i jego bandzie.

To właśnie „Rodzina" prowadzona przez Masona była odpowiedzialna za śmierć Sharon Tate, żony Romana Polańskiego, która była wówczas w dziewiątym miesiącu ciąży. Oprócz Tate w willi reżysera zamordowano jeszcze cztery inne osoby.

Kto zagra w dziewiątym filmie Tarantino? Nazwiska wciąż są nieznane, choć nieoficjalnie mówi się o tym, że reżyser wymarzył sobie, by w rolę Sharon Tate wcieliła się Margot Robbie. Oprócz niej plotkuje się także o tym, że w filmie wystąpią m.in. Jennifer Lawrence, Tom Cruise, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Samuel L. Jackson.

Prawdopodobnie będzie to przedostatni film w dorobku amerykańskiego reżysera. Tarantino zapowiedział wcześniej, że w sumie nakręci dziesięć filmów. Na temat tego ostatniego nie wiadomo jeszcze absolutnie nic. Można jedynie przypuszczać, że Tarantino zrobi wszystko, by jego ostatni obraz był niezapomniany.

RadioZET.pl/SI

Oceń