Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Top Model: Konflikt w programie. Klaudia i Kinga mają dość?

01.10.2019 10:38

„Top Model” przyzwyczaił widzów do emocjonujących wydarzeń. Nie inaczej jest w przypadku 8. edycji. W 5. odcinku byliśmy świadkami kłótni między dwiema uczestniczkami. Klaudia El Dursi i Kinga Wawrzyniak nie przepadają za sobą i przestały to ukrywać. Co się wydarzyło?

Top Model: Konflikt w programie. Klaudia i Kinga mają dość? fot. Jan BIELECKI/East News

Top Model” przyzwyczaił widzów nie tylko do zaskakujących metamorfoz uczestników, ale też do skrajnych emocji. Duże znaczenie mają tu wzajemne relacje między uczestnikami, którzy przebywają razem w domu modelek. W 8. edycji pojawiły się już plotki o romansie Michała i Nikoli. Na drugim biegunie znajdują się Kinga Wawrzyniak i Klaudia El Dursi. Od pewnego momentu da się zauważyć, że Kinga nie przepada za koleżanką, która otrzymała od jurorów złoty bilet. W 5. odcinku konflikt był już wyraźnie widoczny.

Top Model 8, odcinek 5: Kłótnia Klaudii El Dursi i Kingi Wawrzyniak

W 5. odcinku „Top Model” Klaudia chciała dowiedzieć się, dlaczego Kinga nie pokazała jej swojego zdjęcia. W pewnym momencie spytała koleżankę z programu: „o co chodzi, dlaczego tak się zachowujesz?”. Kinga zdawkowo zapewniła, że wszystko jest dobrze, ale nie chciała rozmawiać z El Dursi.

Klaudia odegrała się na zdystansowanej koleżance podczas jednego z zadań grupowych. Zdecydowanie dominowała i przejęła dowodzenie. Nie ukrywała, że dobrze czuje się w roli liderki. Z kolei Kinga, która znalazła się w grupie Klaudii, wydawała się wycofana.

Lubię być głównodowodzącym, myślę, że świetnie mi to wychodzi – pochwaliła się El Dursi.

Konflikt między modelkami nie umknął uwadze widzów. Internauci podzielili się na dwa obozy. Fani sympatyzujący z Klaudią twierdzą, że Kinga jest zwyczajnie zazdrosna. Pojawiają się również głosy krytyków, którzy podejrzewają nawet, że El Dursi to uczestniczka umieszczona w programie przez producentów.

Myślę, że pani z playboya została wynajęta przez producentów po to, by siać zamęt i sztucznie podkręcać atmosferę.

 Top Model 8: Marcin Tyszka broni Klaudii El Dursi, która "oszukała" jury. "To duża odwaga"

Kinga jest zazdrosna, bo ma rywalizację. Ale to jest program. Każdy chce być najlepszy.

W sumie jakby nie patrząc, to oby dwie są siebie warte – komentują internauci.

A jak wy oceniacie konflikt uczestniczek „Top Model”?

Zagłosuj

Jak oceniasz konflikt Klaudii i Kingi?

RadioZET.pl/MF

Oceń