Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Top Model” sezon 7: Szokujące metamorfozy uczestników. Kto zmienił się najbardziej? [GALERIA]

25.09.2018 15:40

Siódmy sezon „Top Model” wszedł w finałową fazę. Czternastu uczestników przeszło niesamowite metamorfozy. Często makijaż i zmiana fryzury sprawiała, że byli nie do poznania. Czyja przemiana była najbardziej spektakularna?

„Top Model” sezon 7: Szokujące metamorfozy uczestników. Kto zmienił się najbardziej? [GALERIA] fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

W sobotnim odcinku „Top Model” czternaścioro finalistów stanęło przed bardzo trudnym zadaniem. Pod okiem fryzjera i makijażystów mieli przejść prawdziwą metamorfozę. Eksperci starali się nadać im zupełnie nowy wyraz. W ruch poszły nożyczki, lakiery i farby do włosów. Nie dla każdego z uczestników ingerencja w styl była komfortowa. Trudno się dziwić, często bowiem styliści mieli bardzo odważne pomysły.

Finaliści „Top Model” wyglądają zupełnie inaczej

Przykładem osoby, która ciężko przeżyła metamorfozę, jest Daria Dąbrowska. Dziewczyna kompletnie nie widziała siebie w rudych włosach, ostatecznie jednak się do nich przekonała. Z kolei pomysł farbowania na blond wywołał łzy w oczach Magdaleny Przybielskiej. Jednak z najodważniejszym pomysłem fryzjerów zmierzył się Szymon Reich. Włosy modela zostały zafarbowane na zielono.

Również pozostali uczestnicy wyraźnie zmienili się po zabiegach, którym zostali poddani. Bardzo interesująco zaprezentował się Piotr Muszyński, którego charakterystyczna ciemna grzywa jest teraz o wiele jaśniejsza.

Niestety nadszedł też moment pożegnania z pierwszym z uczestników. Do domu pojechała Julia Frankowicz.

Jak wyglądają uczestnicy po przemianach? Zapraszamy do obejrzenia efektów w poniższej galerii.

RadioZET.pl/MF

Oceń