Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Top Model” wraca do TVN. Kiedy nowy sezon?

26.03.2018 12:54

„Top Model. Zostań modelką” po dwuletniej przerwie znów pojawi się w ramówce TVN. Niebawem ruszają castingi do siódmego sezonu, a nowe odcinki w TV zobaczymy już na jesieni.

Top Model wraca do TVN fot. EAST NEWS

Show „Top Model. Zostań modelką” wraca do TVN — informują Wirtualne Media. Siódmy sezon programu emitowany będzie w jesiennej ramówce stacji, a już wkrótce ruszą castingi do nowych odcinków.

Top Model wraca do TVN

Są to dopiero pierwsze informacje o powrocie programu, a stacja nie potwierdziła ich jeszcze oficjalnie. W tej chwili trwają przygotowania do castingów.

Kogo zobaczymy w siódmym sezonie „Top Model”? W poprzedniej edycji uczestników oceniali Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka. W show pojawiał się też Michał Piróg, który był opiekunem uczestników.

Zaręczyny Joanny Krupy: pierścionek wart jest 2 miliony złotych!

Program „Top Model. Zostań modelką” po raz pierwszy pojawił się w TVN wiosną 2010 roku na licencji show „America's Next Top Model”. Dotychczasowe serie wylansowały takie gwiazdy modelingu jak Radek Pestka, Osuenhe „Osi” Ugonoh, Marcelina Leszczak, Michalina Manios czy Anna Piszczałka. Rozpoznawalność zyskał też kontrowersyjny Mateusz Maga. W odcinkach programu pojawiały się też znane twarze świata show-biznesu i mody, np. Anja Rubik, Kasia Struss, Łukasz Jemioł, Ewa Minge czy Magda Gessler.

Poprzedni sezon programu emitowany był we wtorki o 21.30. Obecnie w tym paśmie widzowie oglądają serial „Diagnoza”. Czy powrót „Top Model” może oznaczyć zmianę w ramówce? Na razie nie znamy szczegółów.

RadioZET.pl/Wirtualne Media/SA

Oceń