Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Twin Peaks 2017: kiedy, o której i gdzie oglądać w TV nowe odcinki?

22.05.2017 13:13

"Miasteczko Twin Peaks" 25 lat później, czyli nowa seria kultowego serialu już za moment w polskiej telewizji. Gdzie i o której oglądać pierwszy odcinek online i w TV?

Twin Peaks online i w tv gdzie oglądać fot. screen

Premiera trzeciej serii "Miasteczka Twin Peaks" na świecie odbyła się 21 maja, natomiast pierwszy odcinek nowej serii kultowego serialu w Polsce obejrzymy już dziś - 22.05. Na którym kanale i o której godzinie obejrzeć "Twin Peaks" S03E01?

"Twin Peaks" S03E01 online i w TV - o której i gdzie oglądać?

Jak wiadomo od dłuższego czasu, nowe odcinki serialu będzie można oglądać w HBO. Premierowy, 2-godzinny epizod zobaczymy 22.05. punktualnie o godzinie 22.10, a o 23.00 także w HBO3.

Co ważne, serial dostępny jest także na platformie HBO GO. Już teraz możecie zobaczyć tam 4 pierwsze odcinki "Miasteczka Twin Peaks".

Tych, którzy nie oglądali pierwszych serii lub chcą sobie przypomnieć, co się w nich działo, informujemy, że HBO3 i HBO GO od 1 maja emitują też odcinki archiwalne. 

"Twin Peaks" S03E01 - co się działo?

W sieci krążą już pierwsze informacje o nowej serii, opinie na temat pierwszego odcinka "Miasteczka Twin Peaks" 2017 oraz spoilery. Wiemy już, że twórcy zdecydowali się zachować oryginalną wersję głównego utworu (który w zwiastunach pojawiał się w nieco innej, wolniejszej wersji). Pojawiają się starzy i nowi bohaterowie, jest "Pieńkowa Dama", a także odmieniony agent Cooper. Wiemy też, że nowa seria jest... zaskakująca i pełna tajemnic (tego się jednak chyba spodziewaliśmy), a widzów dosłownie zamurowało.

Kto z Was czeka na polską premierę telewizyjną nowego "Miasteczka Twin Peaks"? My czekamy!

Oceń