Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Twin Peaks" już niedługo. Jest data premiery!

11.04.2017 13:00

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich fanów kultowego „Miasteczka Twin Peaks". Serial w odświeżonej wersji będzie można oglądać już w maju

„Twin Peaks" już niedługo. Jest data premiery! fot. YouTube

Twin Peaks: pierwsze odcinki już w maju

22 maja polscy widzowie będą mogli obejrzeć aż 2 odcinka z 18-odcinkowej serii. Wiadomo także, że produkcja będzie emitowana jednocześnie w wielu krajach: Polsce, Rumunii, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, w Bułgarii, Mołdawii, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii oraz Bośni i Hercegowinie.

Serial będzie można oglądać w stacji HBO, a także jej serwisie – HBO GO. Osoby, które będą chciały przypomnieć sobie dwa pierwsze sezony kultowej produkcji Davida Lyncha i Marka Frosta, będą miały taką okazję jeszcze przed premierą długo oczekiwanej serii. Archiwalne odcinki będzie można oglądać na HBO3 i HBO GO od 1 maja.

Fabuła nowego sezonu zaczyna się dwadzieścia pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w dwóch sezonach, które pierwszy raz emitowano w latach 1990-1991. 

Za scenariusz i produkcję nowych odcinków kultowego serialu odpowiadają David Lynch i Mark Frost, twórcy poprzednich dwóch sezonów serialu. Za reżyserię ponownie odpowiedzialny jest oczywiście David Lynch. 

RadioZET.pl/SI

Oceń