Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Twin Peaks" już niedługo. Jest data premiery!

11.04.2017 13:00

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich fanów kultowego „Miasteczka Twin Peaks". Serial w odświeżonej wersji będzie można oglądać już w maju

„Twin Peaks" już niedługo. Jest data premiery! fot. YouTube

Twin Peaks: pierwsze odcinki już w maju

22 maja polscy widzowie będą mogli obejrzeć aż 2 odcinka z 18-odcinkowej serii. Wiadomo także, że produkcja będzie emitowana jednocześnie w wielu krajach: Polsce, Rumunii, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, w Bułgarii, Mołdawii, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii oraz Bośni i Hercegowinie.

Serial będzie można oglądać w stacji HBO, a także jej serwisie – HBO GO. Osoby, które będą chciały przypomnieć sobie dwa pierwsze sezony kultowej produkcji Davida Lyncha i Marka Frosta, będą miały taką okazję jeszcze przed premierą długo oczekiwanej serii. Archiwalne odcinki będzie można oglądać na HBO3 i HBO GO od 1 maja.

Fabuła nowego sezonu zaczyna się dwadzieścia pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w dwóch sezonach, które pierwszy raz emitowano w latach 1990-1991. 

Za scenariusz i produkcję nowych odcinków kultowego serialu odpowiadają David Lynch i Mark Frost, twórcy poprzednich dwóch sezonów serialu. Za reżyserię ponownie odpowiedzialny jest oczywiście David Lynch. 

RadioZET.pl/SI

Oceń