Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Anna Guzik jako Krzysztof Krawczyk

01.03.2018 15:37

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9” rusza już 3 marca, w sobotę. Mamy wideo z tego odcinka. W kogo wcieli się Anna Guzik? Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Anna Guzik jako Krzysztof Krawczyk

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9” rusza z przytupem. Już w sobotę, 3 marca, będziemy świadkami nowych metamorfoz i występów gwiazd. Jedną z faworytek będzie na pewno Anna Guzik, sympatyczna aktorka, znana z kilku serialowych produkcji. W pierwszym odcinku 9. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” serialowa Żaneta wcieli się w... Krzysztofa Krawczyka!

Oprócz Ani w 9. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpią: Andrzej Młynarczyk, Iza Miko, Filip Lato, Joanna Lazer, Krzysztof Szczepaniak, Natalia Krakowiak oraz Jan Traczyk.

Przypomnijmy, że do jury programu, w którym zasiadają Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska i Paweł Królikowski, dołączył Kacper Kuszewski (zamiast Bartka Kasprzykowskiego).

Program poprowadzi niezastąpiony duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

W 8. edycji programu swoich sił spróbowali: Anna Dereszowska, Kasia Moś, Ola Gintrowska, Marcel Sabat, Beata Olga Kowalska, Mariusz Ostrowski, Krzysztof Antkowiak i Kacper Kuszewski, który został zwycięzcą.

Uczestnicy 9. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” postarają się nas zachwycić swoimi metamorfozami już w sobotę 3 marca, o godz. 22:00, w telewizji Polsat.

RadioZET.pl/SI

Oceń